Skocz do zawartości

Kubica na podium!


sq-

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem za co Robert ma dziękować kibicom, za debilne posty na onecie? Nikt, nigdy mu nie pomagał, nie wspierał, mało kto pisał czy to w sieci, czy w gazetach. Stała za Robertem jedynie rodzina i ludzie którzy się na nim poznali (niestety nikt z naszego kraju) Teraz na co liczycie, na podziękowania? Ci którzy coś wiedzą na temat F1 cieszą się z tego sukcesu i nie patrzą czy dziękował kobicom czy nie.

Ludzie to jest jego sukces i ma prawo gadać to co chce!

Jak chcecie coś zrobić dobrego, to "bloknijcie" w qlweb-ach nazwisko Roberta, bo to co się zaczyna wyprawiać to żenada:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
wiecie na pytania z onetu to po prostu rece opadaja

i inne czesci ciala

a paliwo z powietrza sie bierze w/g czytelnikow Onetu co po niektorych ;-)

LOL! No a z czego myślałeś? Może jeszcze mi jeszcze powiesz, że z jakiejś stacji? :)

Tak prawdę mówiąc to ja jestem kibicem F1 od paru lat ale nie zawsze była możliwość oglądania w TV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta, tak samo jak powstały nowe za******e, nowoczesne skocznie. malysz byl, zdobyl wszystko co trzeba, a w polsce nikt tych sukcesow nie przekuł na zaplecze smile.gif sportowe smile.gif

Własnie, że nie. Dzięki niemu wzrosło zainteresowanie tym sportem, nawet z mojej rodzinnej miejscowości mam już skoczków,

a skocznie powstają i są remontowane obecne, chociażby w Wisle Malice.

Więc nie pisz, że nic nie powstawło. Dzięki niemu również rozwineła się turystyka w Beskidach, jak również zainteresowanie Wisła,

ale to, że niektórzy nie potrafią na tym skorzystać to już inna bajka, tacy są własnie polacy...

I choćby dzięki sukcesom Kubicy miałby powstać chociaż jeden mały tor, to już będzie coś ;P

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

onet trzeba brac z przymrozeniem oka, nie mniej jest to takze czesc (mniej lub bardziej reprezentatywna) naszego kretynskiego spoleczenstwa.

mnie tylko denerwuja komentarze jak jest jakiej "dalsze" miejsce zapominaja co tym, ze sam udzial to juz mega sukces. oraz to, ze kierowca to jedno a strategia, team i bryka to drugie.

mozna byc na prawde dobrym kierowca jak chocby kimmi i robic tyly w takim gownianym teamie jak "maklaren". Przeciez ile razy kimmi w tym i poprzednim sezonie schodził w trybuny to nie da sie policzyć.

A wpadki teamow? jak chocby z przedostatniego wyscigu ferrari zjechalo we dwojke na pita jak wyjechal safetycar. porazka. zawalili tym sobie wyscig.

dzisiaj tez zjazd roberta i alonsa jednoczesnie nie byl dobrym pomyslem (chociaz tutaj ciezko miec pretensje bo nie wiemy jakie juz bylo cisnienie na zjazd - do konca zostalo niewiele kolek, pewnie bak prawie pusty)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do tego toru F1 to kiedys po wyścigu w Turcji zatrąbili raz w telewizorku ze jest projekt toru F1 który miałby powstać w Sopocie ( w koncu bogate miesto to i prawdopodobne), ale czy taki powstanie to trudno stwierdzić.

Polacy mają inna mentalnośc do budowania. Kilka metrów obok mojego domu buduja trasę i buduja ją juz od jakihś 6-7 lat i jeszcze nie zaczeli. Ludzi wysiedlili i pokrzywy rosną.

Co do tego ze Kubica razem z Alonso zjechał:

jeśli Kubica miał w baku paliwa na jeszcze jedno okrazenie to był to błąd teamu BMW bo na lżejszym bolidzie mógłby Alonsa zostawić i potem dotankować. Widac było jaka niewielka różnica była jak wyjeżdżali. Noa le jak paliwka nie było ti inaczej sie nie dało.

Poza tym i tak się wszystko dobrze skonczyło ( nie dla Alonso) i Kubica na podium!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomahawk Alonso ma lepszą brykę (szybszą niż bmw, dziś wyjątkowy pad silnika), następna sprawa to właśnie "jeśli miał paliwo", zapominasz o oponach, miał już komplet mocno zjechany, więc Alonso na nowych gumach miałby raczej większe szanse. Zabrakło trochę sprytu, dał sobie siana (może trochę się wystraszył) i nie walczył w na wyjeździe z pit-u.

Jak dla mnie, dwie dobre wiadomości i jedna zła, świetne miejsce Roberta i odejście antymistrza, tragedia to że Kimi przechodzi do makaroniarskiej stajni pod szyldem FIA(t)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem za co Robert ma dziękować kibicom,

Za kibicowanie?

Nikt, nigdy mu nie pomagał, nie wspierał, mało kto pisał czy to w sieci, czy w gazetach. Stała za Robertem jedynie rodzina i ludzie którzy się na nim poznali (niestety nikt z naszego kraju) Teraz na co liczycie, na podziękowania? Ci którzy coś wiedzą na temat F1 cieszą się z tego sukcesu i nie patrzą czy dziękował kobicom czy nie.

Bzdury prawisz.

Kubica nigdy nie otrzymał pomocy od firm, kwestia sponsoringu ale nie od polskich kibiców !!

Pisało się o nim mało bo i sukcesy nie były tak spektakularne.

Pamiętam jego pierwsze sukcesy w gokartach, notki te znajdowałem w niektórych motoryzacyjnych pismach, i wielu jak ja od tam tej pory po cichu liczyło na niego.

Cieszę się z jego sukcesu moze nawet bardziej niż wielu niby fachowców.

Pisząc o podziękowaniu dla kibiców chodziło mi o to że było by miło że o nich pamięta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życie to nie je-bajka i nie zawsze jest miło. Ładnie z Twojej strony że liczyłeś, jak widać, warto było. Dalej nie widzę powodu żeby dziękoiwać kibicom, nie ma za co.

Swoją drogą to Robert dziękował, nie na konferencji a w czasie wywiadu, ale onetowe pokemony i tak nic nie łapią.

Człowieku zacznij myśleć zanim coś napiszesz, dla Roberta jest to chyba nowe doświadczenie, więc może zapomniał o kibicach, wybacz mu to, że zapomniał o Tobie, który śledzisz f1 od "lat".

Dla mnie podziekowaniem jest 3 miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielokrotnie wspominał o tym jak wiele otuchy dodają mu polskie flagi, które mija jadąc bolidem i to, że go to bardzo nakręca.

dzisiaj słyszałem jak powiedział, że jak jedzie to nie ma zabardzo czasu patrzeć na trybuny :rolleyes:

ciekawie się zapowiada, może jego 'fenomen' tłumaczyć tym można, że do F1 dostał się dzięki umiejętnościom, a nie rekomendacjom sponsorów :piwo: bo jego osiągnięcia to sytuacją normalną chyba nie są...

pozdrawiam,

niedzielny specjalista ds F1 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj tez zjazd roberta i alonsa jednoczesnie nie byl dobrym pomyslem
Właśnie to była idealna taktyka ze strony Renault. Team BMW ma mniejsze doświadczenie i liczyli na to że Kubica dłużej spędzi w pit stopie, no i przedewszystkim na to, że BMW ma gorsze przyspieszenie od Renault.

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tragedia to że Kimi przechodzi do makaroniarskiej stajni pod szyldem FIA(t)

ee tam, nalezy mu się bo zmarnował kilka lat w gownianym teamie. ciekaw jestem statystyk czy komus czesciej wybuchal silnik niz im :rolleyes:

Właśnie to była idealna taktyka ze strony Renault. Team BMW ma mniejsze doświadczenie i liczyli na to że Kubica dłużej spędzi w pit stopie, no i przedewszystkim na to, że BMW ma gorsze przyspieszenie od Renault.

tyle, że technicznie to było spalone! Ferdek miał pierwszy pit z brzegu a Robert ostatni. W czasie kiedy Ferdkowi zmieniano oponki to Robert ledwo wjezdzal w boks. I tak niezle ruszyl, z kolei nie wiem dlaczego puscil/zwolnil skoro byl po prawej stronie. moze przestraszyl sie, ze moz ebyc speeding in the pitline a przeciez 4 miejsce to juz ogromny sukces. na szczescie sprawiedliwosc stanela po naszej stronie :piwo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba takie wypowiedzi denerwują coniektorych:

Czy cieszy Pana, że w Formule 1 pojawili się polscy kibice?

- Nie ma to wpływu na moje rezultaty. Czy wyścig będzie oglądało 300 tysięcy, czy 10 milionów Polaków, nie pojadę przez to szybciej ani wolniej. Zresztą we Włoszech było mniej kibiców niż na Węgrzech.

widać, że szczery jest :rolleyes: to chyba dobra cecha...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy najlepsza nagroda dla kibicow nie jest jego 3 miejsce??

Bo dla mnie jest to bardzo wartosciowe - swiat F1 dowiedzial sie ze istnieje taki kraj jak Polska.

Sztuczna inteligencja (AI, artificial intelligence) to szeroka klasyfikacja przetwarzania danych. Machine Learning to technika przetwarzania danych, która umożliwia wykorzystanie przez komputery istniejących danych w celu przewidywania przyszłych zachowań, rezultatów i trendów. Drugie podejście to uczenie maszynowe (machine learning), czyli technika nauki o danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności