Skocz do zawartości

Kubica na podium!


sq-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Kimas będzie jeszcze płakał że przeszedł do ferrari (Mika doradzał mu żeby zostaw w maku), Hakkinen miał więcej problemów z silnikiem, a i tak był mistrzem świata. Problemy merca z silnikami są wnerwiające, ale taki to sport, jak było wszystko ok, to ferrari za pośrednictwem FIA(t), zabroniła stosować w silnikach merca pewne składniki i robotę nad silnikiem zaczynali na nowo.

GEGE pisałem o tym że dla mnie to największa nagroda, ale widać niektórym potrzebne są imienne podziękowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wynik super, chłopak przecież dopiero zaczyna profesjonalną karierę. Ktoś kiedyś powiedział że Kubica na ferrari byłby Bogiem

Adek

Rober jeżdzi od 5 roku życia, więc nie zaczyna kariery tylko jest to naturalny etap jego kariery.

Pamiętam jakies 10 lat temu była rozmowa z jego ojcem w TV i już wtedy mały Robercik mówił,

że marzy jeżdzić w F1.

Choćby tylko dlatego podziwiam go za wtrwałość, pracę i konsekwencje.

W sumie z takimi cechami byłby dobrym w pozycjonowaniu :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba prawdziwe sa slowa ktore wyczytalem w jednej z gazet:

"...Czy ruszy za nim 100 czy 1.000 osób bedzie jezdzil tak samo dobrze. Teraz to my potrzebujemy Kubicy, a nie on nas"

Sztuczna inteligencja (AI, artificial intelligence) to szeroka klasyfikacja przetwarzania danych. Machine Learning to technika przetwarzania danych, która umożliwia wykorzystanie przez komputery istniejących danych w celu przewidywania przyszłych zachowań, rezultatów i trendów. Drugie podejście to uczenie maszynowe (machine learning), czyli technika nauki o danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jakies 10 lat temu była rozmowa z jego ojcem w TV i już wtedy mały Robercik mówił, że marzy jeżdzić w F1.
W tym czasie już podpisał pierwszy kontrakt i startował na kartingach we włoszech.

Ale czasem jego marzenia kierowały się w kierunku rajdów samochodowych. Zrobiłem mu nawet fotki jak jechał jako zerówka na rajdzie Wawelskim.

https://www.nstt.pl/system/fotka.php?nr=1&a...mg=100B2473.jpg

https://www.nstt.pl/system/fotka.php?nr=60&...mg=100B3560.jpg

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jego wywiad z Rzeczpospolita się nazywał " Krew z benzyną"... Zuch - chłopak!

"Kiedy miałem 12 lat, pojechałem z mamą na Hungaroring, na Grand PrixWęgier...." i t.d.

Problem w tym, że Rzeczpospolita prosi za wejscie do swojego archiwóm kase:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

archiwóm

Nie dziwię się dlaczego Erbit zrezygnował.. :/

A tak to przypomniała mi się kariera Schumachera, zaczynał od 4roku życia na gokartach, a teraz w pięknym stylu odchodzi. Takiej a nawet lepszej kariery życzmy Kubicy, dzięki temu wzrośnie zaintersowanie Formułą 1, bo skoki się już powoli zaczynają nudzić, a piłka... szkoda gadać.

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności