Skocz do zawartości

Znaczny spadek odwiedzających.


Pawka

Rekomendowane odpowiedzi

propos tego wyindeksowania o którym ostatnio głośno, czy oby na pewno z tego powodu spada komuś ruch na stronie? czy tylko site: w google?

swego czasu na jednej stronie sam sie wyindeksowałem ze 40k na 15k, ostatnio spadło do 4,5k, co nijak nie przekłada się na odwiedzalność, ktora rośnie... szczególnie po wakacjach ;) i będzie szło w górę do czerwca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy spadek? Od 2 września? To znak czasu!

Dziatwa poszła do szkoły. Jednak tych parę godzin w szkole siedzi, a część jeszcze odrabia lekcje....

Dla mnie to nie jest przyczyna niskiej owiedzalnosci w sumie w wakacje ruch bylby mniejszy bo jednak duzo dzieciakow jedzie na wakacje bez kompa.

...nic nie dzieje się bez przyczyny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strone bizesowe:) He-he:) :D

Doprawdy nie wiem co Cie tak bawi... Myślisz, że wszyscy tu bazują na dzwonkach, tapetach, śmiesznych filmikach itp? Jeśłi tak to wcale się nie dziwię, że masz spadek. Dzieci nie mają już tyle czasu jak pisałem.

Też mam strony, na które w dużej mierze gośćmi są młodzi ludzie... Ale też jest kilka serwisów całkiem odmiennych.

Sklep BHP, sklep ppoż, części samochodowe - uważasz, że to nie biznes?

Pewnie dla Ciebie nie...

Sorry, nie odpowiadam na PMy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dargre`, nie obrażaj się , sory, nie chciałem cie obrażać. Tak głupio wyszło. Przepraszam. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności