Skocz do zawartości

Pozycjonowanie jest (prawie) dla każdego


mrtn

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie takiego artykułu szukałem, teraz już wiem, że idę dobrym tropem - należę do tej grupy ludzi numer 2 :) Jednak większość zagranicznych guru miało rację - first off all - great content - then everything rest ! :)

cropped-test1.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam

Jestem nowym uzytkownikiem forum i chciałabym wypromowac swoja strone www, nigdy tego nie robiłam więc czytam forum od a do z.Chętnie podjęłabym współprace z kimś kto już wie jak to zrobić.

Czy byłby ktoś zainteresowany współpracą? przy moim projekcie, który mam nadzieje wypromuje nie tylko w Polsce.

wiecej info na studio.sottero@gmail.com

Tu wystawiasz zlecenia.

Chyba nie przeczytałaś wszystkiego na tym forum, bo było wałkowane to tysiące razy.

zakładałem multikonta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,zamieściłam to pytanie w innym dziale ale nie otrzymamałam odpowiedzi, być może tutaj będzie lepiej:

Na temat indeksacji, do połowy lipca google ideksował wszystkiem moje podstrony, od tego czasu stan ideksacji systematycznie spada, na dzień dzisiejszy mam o połowe mniej zaindeksowanych stron niż miesiąc temu i spadek zatrzymał się. Liczba podawana w zapytaniu site:... jest trochę wyższa od tej podawanej przez WMT. Czy jest możliwe, że Google zaprzestał ponownej ideksacji tych podstron z powodu braku trafficu? Czy może mieć na to wpływ braku sitemap (nie ma jej jednak dłużej niż miesiąc)? A może to że podstrony mając podobny lub taki sam title i ten sam opis wygląd, mogło sprawdzić że Google zaczął czytać je jako zdublowane?

Dzięki za pomoc i pomysły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

No to muszę powiedzieć, że artykuł jak najbardziej pozytywny jak będę miał więcej czasu to postaram się "przelecieć" komentarze, ale zadam pytanie może ktoś będzie wiedział i odpowie.

Chodzi o siłę linku, który zamieszczamy w celu podlinkowania swojej strony i o to jak taki link widzą roboty.

Mamy bloga, w którym możliwość podania strony jest zaraz po nicku, natomiast po dodaniu komentarza sam link jest niewidoczny pod swoją nazwą, tylko pod nazwą nicka (w momencie kliknięcia w nick przeskakujemy do strony). Moje pytanie brzmi czy taki link różni się jakoś, dla robota od zwykłego linka który zamieścimy w tekście? Oczywiście mówimy o stronach, które linki pozycjonujące dopuszczają.

Pytałem już w kilku miejscach, a nie bardzo uzyskałem odpowiedź.

Dziękuje za pomoc i pozdrawiam. (Jeśli pytanie jest głupie to przepraszam, ale się dopiero uczę.)

Nawiążę współpracę z agencjami SEO w zakresie linkowania na forach - szczegóły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Na temat indeksacji, do połowy lipca google ideksował wszystkiem moje podstrony, od tego czasu stan ideksacji systematycznie spada, na dzień dzisiejszy mam o połowe mniej zaindeksowanych stron niż miesiąc temu i spadek zatrzymał się.[...]

Ja bym się nie przejmował i działał dalej. Dodaj na stałe mapę strony do serwisu. Dodawaj nowe linki prowadzące na stronę. Dodawaj nowe materiały/artykuły. Jeżeli problem nadal będzie się pojawiał zastanów się, czy nie masz zbyt skomplikowanej struktury podstron w serwisie. Być może wystarczy zmiana linkowania wewnętrznego. Indeksację większej ilości podstron ułatwiają wtyczki w stylu "powiązane posty".

Mamy bloga, w którym możliwość podania strony jest zaraz po nicku, natomiast po dodaniu komentarza sam link jest niewidoczny pod swoją nazwą, tylko pod nazwą nicka (w momencie kliknięcia w nick przeskakujemy do strony). Moje pytanie brzmi czy taki link różni się jakoś, dla robota od zwykłego linka który zamieścimy w tekście?

Jeżeli dobrze rozumiem pytanie to pytasz o link, który posiada anchor, nie jest zaś czystym adresem url. Tak, robot Google widzi takie linki inaczej. Jeżeli dużo linków z różnych stron będzie posiadało anchor "imię nazwisko", wówczas Twoja strona zacznie pojawiać się wyżej na tę frazę. To naprawdę podstawy pozycjonowania. Polecam zdobyć nieco więcej wiedzy zanim zaczniesz manipulować anchorami w linkach.

Jeżeli nowe osoby będa linkować z głową i nie zostaną zmanipulowane przez wiele idiotycznych reklam to można samemu wypozycjonować swój projekt :)

To zależy od projektu. W dzisiejszych czasach wiele startupów to np. serwisy ogłoszeniowe z Warszawy albo coś w tym stylu. Nie wróżę sukcesów kompletnym laikom.

Czas w końcu zagospodarować sygnaturkę. Zajmuję się pozycjonowaniem. Kontakt przez PW na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

cześć,

pozycjonowanie jest zdecydowanie dla każdego, a dobrze wykorzystane może znacznie wspomóc rozwój strony :D dlaczego warto poświęcić czas na pozycjonowanie strony (ciach link z anchorem) w trakcie tworzenia nowej strony lub jej modernizacji dowiecie się z krótkiego ciach link. przyjemnego oglądania

Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w dwa miesiące jestem w stanie złapać chociażby jakieś podstawy? Nie mam wykształcenia technicznego, ackzolwiek mgr jest. :) Z SEO miałem baaardoz mało do czynienia, wiem do czego słuzy tytuł, opis, meta-tagi, umiem wybrać odpowiednie słowa z adwordsów, i tu w zasadzie kończy się moja wiedza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności