Skocz do zawartości

Pozycjonowanie jest (prawie) dla każdego


mrtn

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z Was stosuje technikę snajpera google ? Mam na myśli wstrzeliwanie się w długie frazy i testowanie ich cudzysłowem ?

Zaraz zostaniesz powitany przez lożę szyderców :) Zwłaszcza gdy poznają Twojego mentora :)

--

"long tail pozycjonowanie" - testuję cudzysłowem ;)

Edytowane przez kris_set
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

testowanie ich cudzysłowem ?

możesz podpowiedzieć co to za narzędzie ? ja testuję cmonitorem ale jestem pewien że coś tam nie gra bo na moim komputerze jestem wyżej ale w cmonitorze jest szybciej bo odkryłem że jak wpiszę jedną frazę i dam przecinek to mogę wpisać drugą a później trzecią i mi sprawdza trzy na raz :). To tak jak by ktośnie wiedział że z przecinkiem można więcej na raz testować ::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Unnamed, ja maiłem na myśli testowanie długich fraz przez rozpoczęciem pozycjonowania. Nie korzystam z cmonitora.

Dawno temu był taki kurs Georga Browna "Google Sniper", koleś wbijał się w mikro nisze, wyszukiwał długie frazy o bardzo niskiej konkrecji i testował je w wyszukiwarce cudzysłowem "długa fraza" - przedział 10-20 000 wyników stron po daniu cudzysłowowa, służył za celownik. U mnie to działa rewelacyjnie.

W miesiąc tak doszedłem na nr 2. :)

@ kris_set

Nie rozumiem, dlaczego loża szyderców ?

Najważniejsza jest konwersja, a tak naprawdę nie ma lepszego sposobu jej zwiększania niż doprecyzowanie.

Czasami nawet frazy kluczowe + opinie - oznaczają, że ktoś naprawdę chce dokonać zakupu.

Po grzyba wbijać się tam, gdzie nie ma klientów ?

Edytowane przez MaxPan
nie podbijaj sam swój temat, nie cytujemy w calosci !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj facet, pytasz dlaczego loża szyderców ? Ano dlatego,że na tym forum zazwyczaj przebywają osoby przynajmniej średnio myślące,a co za tym idzie 90% osób domyśla się, że ty tylko czekasz na pytanie, a jak to zrobić,żeby było tak jak piszesz ?

W odpowiedzi wstawisz link do twojego jakiegoś super cudownego,mentorskiego eboka za 15 zł :)

Pojawiasz się z kosmosu z nadzieją, że znajdziesz tutaj jakiegoś łosia, a to już jest brak szacunku.

O tym wstrzeliwaniu w długie frazy (4 członowe), to gdzie uczyli na kursie sponsorowanym przez UE ? Takie frazy, to spokojnie robi się samą optymalizacją lub ewentualnie dwoma linkami.

W miesiąc tak doszedłem na nr 2

Faktycznie z punktu widzenia pozycjonowania, to jest coś rewolucyjnego.

Frazę 4 członową tutaj znajdzie i zrobi każdy, po tygodni obecności na forum :)

Wiesz co jest najgorsze ? Przychodzisz na forum, na którym ludzie od wielu lat starają się "przechytrzyć algorytmy Google", a ty kilka dni po rejestracji informujesz, że istnieje coś takiego jak pozycjonowanie Long Tail !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrozum Mariuszu że to co Ci się udało cieszy Cię bardzo ale to żadne dokonanie. Takie frazy jeśli nie zawierają słów "tanie, noclegi, pożyczki, wiagra" itp wchodzą już po dobrej optymalizacji strony i kilku linkach a czasem nawet linków nie trzeba. Odkryłeś coś co już dawno zostało odkryte :). Też jestem amatorem i też mnie cieszy każda fraza w topach ale już tego nie liczę bo to nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno temu był taki kurs Georga Browna "Google Sniper", koleś wbijał się w mikro nisze, wyszukiwał długie frazy o bardzo niskiej konkrecji i testował je w wyszukiwarce cudzysłowem "długa fraza" - przedział 10-20 000 wyników stron po daniu cudzysłowowa, służył za celownik. U mnie to działa rewelacyjnie.

W miesiąc tak doszedłem na nr 2. :)

Czyli na "ręczne struganie żółtych ołówków w Zgierzu" jesteś top2? R-I-S-P-E-K-T

- Przypadek? Wszechświat nie może sobie pozwolić na taki luksus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam pytanie, które powinienem zadać już dawno. Dodaje strony do katalogów, ale na niektórych widzę, że wujek google ich nie odwiedził.

Pytanie jak sprawić, żeby google odwiedził taką stronę, zaindeksował i dzięki czemu zaliczył link. Mam kilka wpisów, które chciałbym dopalić i w związku z tym pytam :)

Edytowane przez rexxx

Wyjątkowy materac gimnastyczny polskiej produkcji!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rexxx

Polecam swój program do indeksacji SpamKat, nadaje się do podlinkowania większych ilości urli. Tworzy dość ładne strony z przyjemnymi wpisami (pobiera zdjęcia z flickr i formatuje tekst dodatkowo):

image2ld.png

Zadzwoń do mnie (608 710 673) to wszystko wytłumaczę i może dam jakiś rabacik :)

Wielka Promocja - Pakiet Zaplecze 2014
czyli oprogramowanie za 1746 zł w cenie 777zł brutto

Mówimy o Microsite Manager Standard, SpamKat i BaseSystem - wszystko to, co potrzebujesz do zaplecza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności