Skocz do zawartości

Pozycjonowanie jest (prawie) dla każdego


mrtn

Rekomendowane odpowiedzi

Chcesz pozycjonować zgodnie z wytycznymi G to- żadnych automatów, rumaków, precli, katalogów, czy sygnaturek na forach, nie wspominając o dopalania spamerskich wpisów, tonami spamu.

Napisanie wartościwego (powiedzmy) artykułu i umiesczenie w nim linków to chyba nie jest black, tylko zsare. W jaki sposób oprócz precli i stawiania zaplecza (w moim przypadku to przerost formy nad treścią) można zdobyć wartościowe linki? Dobre katalogi już przerobiłem.

Edytowane przez Perevod.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisanie wartościwego (powiedzmy) artykułu i umiesczenie w nim linków to chyba nie jest black, tylko zsare

Artykuł moze być i napisany przez laureata Nobla a wartośc jego znikoma dla strony linkowanej. Ważniejsze jest GDZIE taki artykuł będzie umieszczony.Gdzie zdobyć wartościowe linki ... własnie komuś pisałem - temat wałkowany cały czas .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pozycjonuję sobie sklep internetowy na frazy handmade i rękodzieło, generalnie jest masakra, jedna fraza na 99 pozycji a druga nawet nie wskoczyła. Od 3 miesięcy dodaję wpisy do katalogów, coś też działam na forach, ale ogólnie wyniki strasznie marne. Co moglibyście jeszcze polecić, jakie działania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum czasem zamuli, ale ostatnio jakby mniej :)

Linkowanie w dwie strony (A<=>B) chyba ogólnie nigdzie się już nie stosuje. Trochę to dziwne, bo to chyba najnaturalniejszy sposób - ja lubię Ciebie Ty lubisz mnie. Na pewno na drobnych stronkach hobbystycznych, osób które nie wiedzą o seo coś takiego zobaczysz :)

Wielka Promocja - Pakiet Zaplecze 2014
czyli oprogramowanie za 1746 zł w cenie 777zł brutto

Mówimy o Microsite Manager Standard, SpamKat i BaseSystem - wszystko to, co potrzebujesz do zaplecza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz na samym wstepie kilka rzeczy ktore sie troche rozmijaja moim zdaniem ze stanem faktycznym. dodanie do DMOZa czy webwweb jest raczej niemozliwe aktualnie.

Profesjonalne indywidualne szkolenia dla firm oraz business coaching wrocław z certyfikowanym coachem ICF.

Szkolenia dla menadżerów oraz szkolenia dla sprzedawców. Dokonaj z nami przełomu w pracy, karierze, lub życiu osobistym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie szkoda w ogóle czasu i energii na próbowanie dodania strony do Dmozu... Przeciętna strona ma praktycznie zerowe szanse na to... Kiedyś kilkakrotnie próbowałem dodać tam choć jedną stronę ale za każdym razem nic z tego nie wyszło... nie wiem czy poszczególne działy ktokolwiek jeszcze moderuje...

Teksty z zakresu budownictwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jakoś nie miałem problemów z dodawaniem stron do dmoza, nawet jedną zapleczówkę mi tam przyjęli. Problem w tym, że trwa to miesiącami. Pewnie miałem szczęście, że moderatorzy tych konkretnych kategorii akurat jeszcze nie umarli ze starości.

Czas w końcu zagospodarować sygnaturkę. Zajmuję się pozycjonowaniem. Kontakt przez PW na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności