Skocz do zawartości

Pozycjonowanie jest (prawie) dla każdego


mrtn

Rekomendowane odpowiedzi

Czy linkowanie a->b b->c c->a jest opłacalne?

Zadałeś tak ogólnikowe pytanie... Pójście na łatwiznę raczej nigdy nie jest "opłacalne".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ogólnie pytam...

Ogólnie odpowiadam, osobiście nie polecam tego "schematu".

Jeżeli chcesz linkować, może zapoznasz się z artykułem. Oczywiście to tylko mała podpowiedź, "nie-schemat" już musisz sam wymyślić. ;)

https://www.lexy.com.pl/blog/plan-zaplecza-dla-serwisu-turystycznego.html

Potrzebujesz domeny? Dobrego, taniego i niezawodnego hostingu WWW? Darmowego certyfikatu SSL?

 -> Aktualna oferta, sprawdź teraz ! <-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jakoś nie miałem problemów z dodawaniem stron do dmoza, nawet jedną zapleczówkę mi tam przyjęli. Problem w tym, że trwa to miesiącami. Pewnie miałem szczęście, że moderatorzy tych konkretnych kategorii akurat jeszcze nie umarli ze starości.

A kiedy Ci sie to udalo ? Ja probowalem swoja

https://www.abakano.pl

wrzucic wielokrotnie i jak do tej pory mi sie nie udalo. I ile trwalo faktycznie zanim Ci ja przyjeli?

Profesjonalne indywidualne szkolenia dla firm oraz business coaching wrocław z certyfikowanym coachem ICF.

Szkolenia dla menadżerów oraz szkolenia dla sprzedawców. Dokonaj z nami przełomu w pracy, karierze, lub życiu osobistym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ogólnie pytam...

Ogólnie odpowiadam, osobiście nie polecam tego "schematu".

Jeżeli chcesz linkować, może zapoznasz się z artykułem. Oczywiście to tylko mała podpowiedź, "nie-schemat" już musisz sam wymyślić. ;)

https://www.lexy.com.pl/blog/plan-zaplecza-dla-serwisu-turystycznego.html

Po prostu zastanawiam się jak można wykorzsytać domene pozycjonowaną do pozycjonowania również zaplecza dwupoziomowego.

Edytowane przez programista1999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


no jak zaplecze jest słabiutkie

zaplecze jest takie mocne/słabe jak jest linkowane. Czemu wszyscy myślą że wystarczy postawić stronę i z stamtąd linkować stronę właściwą ? Zaplecze też musi być linkowane ale można linkować bardziej agresywnie niż stronę własciwą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. Zdaje sie ze musze poczytac troche wiecej o budowaniu zaplecza i bede cos w tej materii kombinowal.

Profesjonalne indywidualne szkolenia dla firm oraz business coaching wrocław z certyfikowanym coachem ICF.

Szkolenia dla menadżerów oraz szkolenia dla sprzedawców. Dokonaj z nami przełomu w pracy, karierze, lub życiu osobistym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności