Skocz do zawartości

Pozycjonowanie jest (prawie) dla każdego


mrtn

Rekomendowane odpowiedzi

A dziennie ok 100 tys wejść od ponad 4 lat.

i do tego wykorzystuje GA i pewnie GWT i mu nie szkodzą te szpiegi :)

Dla przykładu pewien mój klient :

-brak ....

a gdyby tak te wszystkie wymienione braki dodały mu jeszcze 10% ruchu ?? albo więcej ??

M

Edytowane przez mario1973

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Do dnia dzisiejszego Szlafrock nie raczył przedstawić , żadnych dowodów

I nie przedstawi. Jeśli masz ochotę to przeprowadź własny dowód.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


I nie przedstawi

Dlaczego mnie to nie dziwi ;)

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kłótnia na zasadzie - "a ja mam większego prawdziwego słonia pod łóżkiem - jak chcesz sprawdzić jak duży może być słoń pod łóżkiem to karm swojego" ...

@Początkujący !! pokaż swojego kota bo mój zaczyna pękać i nie wiem czy jest sens dalej go trenować ;)

@IT - chciał bym przetestować swój hosting . Możemy zrobić test - dostęp do wyników oczywiście będziesz miał !! - skierujemy ruch z tej strony na mój blog na jeden dzień ?. To nie jest byle jaki blog !! PR3 , dużo zdjęć i w ogóle fajny :). Jak by co pisz bo mam wielu chętnych ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego mnie to nie dziwi

Może dlatego że jeszcze nikt nie przedstawił wiarygodnego testu.

Jeśli zamieszczę wykres i podpiszę, że to jest ruch tylko z twittera to uwierzysz?

No właśnie.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nie chce zakładać nowego tematu więc zapytam tutaj. Dodaje moje trzy strony do katalogów , od 2 dni używam seodopalacza i po wpisaniu w google site:adres mojej strony

wyświetlają mi się tylko linki moje tj. wewnętrzne. Po jakim czasie od dodania do katalogu wpis będzie widoczny dla google ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up: Nawet nigdy jeśli go nei podlinkujesz. Jednakże mylisz zaindeksowanie swojej witryny od zaindeksowania wpisów w katalogu .... Dodatkowo komena site: nie musi zwracać poprawnych wyników. W Google nic nei działa na pstryk - potrzeba czasu - nawet kilku miesiecy.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ma komenda


site:adres mojej strony

do zaindeksowania linków zwrotnych ?

Poza tym ta komenda zwraca ilość zaindeksowanych podstron serwisu a nie linki.

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem pozycjonować 3 strony jakiś miesiąc temu. Tj. Katalogowanie, Pressle to na początek . Jedyne rezultaty to 16 miejsce jednej z moich stron w niezbyt popularnej frazie.

Teraz moje pytanie. Ile trzeba czekać na efekty pozycjonowania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem pozycjonować 3 strony jakiś miesiąc temu. Tj. Katalogowanie, Pressle to na początek . Jedyne rezultaty to 16 miejsce jednej z moich stron w niezbyt popularnej frazie.

Teraz moje pytanie. Ile trzeba czekać na efekty pozycjonowania ?

od 3 dni do kilku lat...

wszystko zależy od fraz, miejscówek, ilości linków, zaufania google miejscówek, posiadanych list i narzędzi, a także jeszcze kilku innych...

* Blake dla przykładu kilka miesięcy temu wbił jedną moją trudną frazę do top 10 w ciągu 3 dni (że google uwaliło po tygodniu to inna sprawa, ale chodziło o pokazanie, że mrozów nie ma...)

* Ja łatwą frazę bez narzędzi tylko ręcznie i optymalizacją (jak się okazało też nie za dobrą) top 3 w miesiąc.

* kilku pozycjonerów (większość z forum) moje frazy nie było w stanie wypozycjonować przez ponad rok...

Edit:literówki

Edytowane przez M0drzew
  • Like 1

Ekologiczne torby papierowe z nadrukiem. Wysoka jakość! Chyba, że wolicie torby w Gdańsku ...
Siemianice to taka mała słoneczna miejscowość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności