Skocz do zawartości

Pozycjonowanie jest (prawie) dla każdego


mrtn

Rekomendowane odpowiedzi

Fakt faktem że profile słabo się indeksują a bl-indexer nie wystarcza. Lepiej dopalać rotacyjnymi czy stałymi?

dopalać, dopalać- a może wystarczy staromodne podlinkowanie :)

Admini coraz bardziej mają uczulenie na "forumowiczów" rejestrujących się i wstawiających bez postów linki w profil, a te fora które nie czyszczą "użytkowników bez postów" są przeważnie potwornie zaspamowane i moc linków z tych profili powoli zbliża się do 0

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xann pokaż przykład strony która wbiłes ta metodą ?

Zapraszam na szkolenie https://xannsem.com/ gdzie prezentuje takie ciągle żywe przykłady

..

Admini coraz bardziej mają uczulenie na "forumowiczów" rejestrujących się i wstawiających bez postów linki w profil, a te fora które nie czyszczą "użytkowników bez postów" są przeważnie potwornie zaspamowane i moc linków z tych profili powoli zbliża się do 0

Masz bardzo dużo racji w tym co mówisz tylko profile to coś takiego jak linki w stałym SWL czyli co jakiś czas rotują albo znikają i tak je trzeba traktować, tutaj zachodzi efekt skali po za tym czy to jest profil czy to jest wpis do katalogu czy to jest link z artykułu to zawsze trzeba to podlinkować/ dopalić

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt faktem że profile słabo się indeksują a bl-indexer nie wystarcza. Lepiej dopalać rotacyjnymi czy stałymi?

Często dopalenie też nic nie daje. Witryny są juz zafiltrowane lub co najmniej oflagowane (zgłoszone do disavow) i nie przedstawiają żadnej wartości.

Edytowane przez SzlafRock

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... Witryny są juz zafiltrowane lub co najmniej oflagowane (zgłoszone do disavow) i nie przedstawiają żadnej wartości.

no to teraz jestem pod wrażeniem tego co napisałeś, skąd masz takie informacje że Google

- oflagowuje witryny

- ze zafiltwana witrnyna nie ma mocy ???

Ze takie witryny nie mają żadnej wartości ???

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witryny są juz zafiltrowane lub co najmniej oflagowane

Bardziej chodzi mi o ręczne profile z takich serwisów jak np. mojopages czy folkd itp. Profile z forum to tylko 15-20 % całości.


Admini coraz bardziej mają uczulenie na "forumowiczów" rejestrujących się i wstawiających bez postów linki w profil, a te fora które nie czyszczą "użytkowników bez postów" są przeważnie potwornie zaspamowane i moc linków z tych profili powoli zbliża się do 0

Tak to prawda, profile na forach (mimo iż łatwiej wpadają do indeksu od tych co wspomniałem wyżej.) często znikają jeśli ich użytkownicy nic "nie wnoszą" do dyskusji. Ale generalnie żywotność profili głównie z zagranicznych serwisów (nawet tych bardzo popularnych) jest dosyć długa. Po roku z ok. 400 nad którymi miałem kontrolę wypadło może 5-10 %. Stąd też moje obawy co do dopalania. Można zyskać ale też stracić. Wydaje mi się że te dopalane ze SWL'i czy Blastów będą dużo bardziej podatne na usunięcie.

zakładałem multikonta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piramidki w SEO = piramidki finansowe w "realu" . Frajerzy się łapią ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Wydaje mi się że te dopalane ze SWL'i czy Blastów będą dużo bardziej podatne na usunięcie.

Myślisz ze właściciel forum patrzy który profil dziś został dopalony ? mało realne

Tomek proszę Cię... :-)

Patrz prosty trick :

https://majestic.com/reports/site-explorer/top-pages?folder=&q=forum.di.com.pl&oq=forum.di.com.pl&IndexDataSource=F

Tylko chyba musisz mieć konto premium, żeby tam zerknąć w całości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności