Skocz do zawartości

Pozycjonowanie jest (prawie) dla każdego


mrtn

Rekomendowane odpowiedzi

Litości!

Znowu ta sama bajka.

Profili się nie dopala!!!

Kiedyś tak, teraz nie.

W takim razie jak je indeksujesz? Tylko systemami indeksującymi?

Robot w jakiś sposób musi trafić na taki profil, wiadomo że nie wolno przesadzać z podlinkiem, ale parę linków stałych prowadzących do profilu nie zaszkodzi, a już najlepszą opcją to jak profil jest podlinkowany z tematów z tego samego forum, ale to inna bajka niezwykle kosztowna.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Witam. Nazywam się Aleksandr.

Chcę zadac takie pytanie: jakie są kryteria pozycjonowania krajowego Google? jak to efektywnie zrobić? Na naszych forach krajowych nie ma informacji o promowaniu w Polsce. Są wzmianki, że Google jest wersji 2006-2007. To znaczy że promowanie sprowadza się do położenia w katalogach i na forach.

Do tego często widzę (в выдаче) internetowe sklepy bez zawartości. W ogóle jestem zdziwiony, ponieważ u nas zwykle teksty zamieszczone są na stronach. Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące promocji w Google Ukraina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

z pozycjonowaniem jest jak ze wszystkim - można się tego nauczyć i robić to samodzielnie, zamiast płacić firmie. Trzeba tylko cierpliwości i samozaparcia, żeby przyswoić wiedzę, która jest do tego niezbędna.

Aleś teraz walnął !! To wypozycjonuj "kredyty" bez narzędzi i odpowiedniego zaplecza korzystając tylko z wiedzy! Sprzedawaj alkohol, nie mając akcyzy, wydobywaj ropę nie mając miejscówek, zostań topowym politykiem nie mając układów !! Albo zrób majątek wielkości majątku p.Kulczyka samodzielnie.

Ekologiczne torby papierowe z nadrukiem. Wysoka jakość! Chyba, że wolicie torby w Gdańsku ...
Siemianice to taka mała słoneczna miejscowość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z pozycjonowaniem jest jak ze wszystkim - można się tego nauczyć i robić to samodzielnie, zamiast płacić firmie. Trzeba tylko cierpliwości i samozaparcia

Jasne, wszystkiego można się nauczyć.

Ja już opanowałem medycynę i biorę się za prawo. Później będę się uczył na kosmonautę.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

omnibus :)

Jeśli stronka ma wejść na proste frazy regionalne lub niekomercyjne, a my mamy sporo czasu i trochę samozaparcia to spokojnie da się wypozycjonować nawet średnio trudne frazy bez wielkich narzędzi, rumaków , zaplecz itd.

Ale jest to bardzo pracochłonne i tak naprawdę trzeba policzyć czy się nam to opłaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jasne, wszystkiego można się nauczyć.
Nie zgodzę się z tym.. Do pewnych "spraw" trzeba mieć wrodzone predyspozycje intelektualne lub fizyczne...
  • Like 1

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie chce zakładać nowego tematu więc tu zapytam

Czy opłaca się "dopalać" systemem rotacyjnym strony, wpisy w katalogach które zostały już zindeksowane ?

Domyślam się ,że tak... Przecież rotacyjny SWL nie może służyć tylko do szybszej indeksacji .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak... Bo jak by każdy dopalał to katalog dostanie bana.

Teraz jeszcze jedno pytanie. Na blogu postawionym na darmowym tumblr.com dodałem wpis z linkiem do mojej strony dokładnie 7 kwietnia. Do dzisiejszego dnia mimo dopalania SWL nie został on zindeksowany. Tj. ten wpis przez google. Spróbowałem teraz pingować i zobacze na rezultaty . Czy to normalne ,że tak długo się indeksuje ?

Jeszcze drugie pytanie. Jak rozumiem linkowanie wewnętrzne pozytywnie wpływa na seo. Ale czy np. anachor ma znaczenie w przypadku linkowania wewnętrznego ?

Edytowane przez vinal13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z pozycjonowaniem jest jak ze wszystkim - można się tego nauczyć i robić to samodzielnie, zamiast płacić firmie. Trzeba tylko cierpliwości i samozaparcia

Jasne, wszystkiego można się nauczyć.

Ja już opanowałem medycynę i biorę się za prawo. Później będę się uczył na kosmonautę.

Wiesz, jakbyś poszedł na medycynę to pewnie dałbyś radę się czegoś nauczyć. To był skrót myślowy, bo jeśli ktoś pyta o pozycjonowanie, to zakładam, że umie coś już robić związanego ze stronami internetowymi, więc i to powinien opanować.

A jeśli chodzi o zarzut, że nie da się tego zrobić samodzielnie, to założyłem, że pytanie dotyczy pozycjonowania raczej prostej strony, w przypadku których samodzielnymi działaniami można poprawić swoją pozycję w wyszukiwarkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


w przypadku których samodzielnymi działaniami można poprawić swoją pozycję

Leczyć też możesz się sam. Czy w takim wypadku brałbyś wszystkie tabletki które masz pod ręką czy jednak zapytałbyś lekarza (poszedł na wizytę = zapłacił) którą masz wziąć? W sądzie też możesz się sam bronić, tylko czy jest sens ryzykować odsiadkę?

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności