Skocz do zawartości

Pozycjonowanie jest (prawie) dla każdego


mrtn

Rekomendowane odpowiedzi

lepiej podlinkować blastem blogi web 2.0 - to jest bezpieczniejsze ;)

zależy też jaki blast, jeśli masz dobre miejscówki to możesz podlinkować blastem nawet i stronę docelową :)

Edytowane przez s_matysik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli masz dobre miejscówki to możesz podlinkować blastem nawet i stronę docelową

Nigdy nie wiadomo, kiedy wyjdzie popularna dodawarka obsługująca miejscówki, które aktualnie są "dobre". Lepiej nie blastować strony docelowej jak sie nie ma o tym pojęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czy blastami jest sens linkować blog, który ma być blogiem nie stricte zapleczowym ale takim który także ma być blogiem "sklepowym" - blogiem dla klientow sklepu internetowego, gdzie artykuly beda wysokiej jakosci itp.

Nie.

Nie rób tego.

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje Panowie, rozjasniliście mi sporo:)

W takim razie wyrusze na poszukiwanie blastow do podlinkowania zaplecza. Jaką ilość linków warto kupować? Widziałem, że idzie to w dziesiątki i setki tysięcy.

Rozumiem, że po stworzeniu własnej bazy precli także mogę spróbować z blastami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie stosować blastów?

Wszystkie miejscówki z czasem mogą byc zaspamowane, ale nie muszą. Dobra blasty są konieczne gdy pozycjonujemy pod trudne frazy - potrzeba bardzo dużo linków.

Sam xenolinks nie służy tylko do linkowania zaplecz ale też stron docelowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ FuxFux - do podlinkowania bloga firmowego z wysokiej jakości artykułami/poradami polecam zdobywanie "recznie" linków. Zastanów się, gdzie w Internecie (portale, blogi, fora, social media) przebywają Twoi potencjalni klienci. Załóż tam konta, dyskretnie włącz się do dyskusji i nienachalnie zawsze możesz dać linka do jakiegoś artykułu, który pomoże rozwiązać kogoś problem.

Dzięki takiej strategii uda Ci się pozyskać linki, które wpłyną pozytywnie na pozycje w wyszukiwarce Google. Druga sprawa, to pozyskiwanie bezpośrednio ruchu potencjalnych klientów.

Oczywiście trzeba się troszkę napracować, ale efekty będą bardzo dobre.

P.S. Masz linka do narzędzia/bota, które w wersji jednowątkowej jest bezpłatne:

https://www.botchief.com/

edit: literówka :)

Edytowane przez novum

Potrzebujesz domeny? Dobrego, taniego i niezawodnego hostingu WWW? Darmowego certyfikatu SSL?

 -> Aktualna oferta, sprawdź teraz ! <-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Novum dzięki za merytoryczny wpis. Spojrze na link, który mi podesłałeś... bardzo dobrze, że wspomniałeś o napracowaniu sie.

Czy są pewne rzeczy, które mógłbym robić z automatu? Szukałem czegoś do zakładania profili na forach/social media ale albo źle szukam albo trafiam na kombajny.

Chciałbym część rzeczy zautomatyzować, tak by poświecić więcej czasu na pielęgnowanie dobrego zaplecza. Czy mógłbyś polecić coś na początek? Co do kosztów to rozumiem, że nie będzie to 10 usd:) i z tym się liczę.

Będę wdzięczny za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ FuxFux - dobre narzędzia to przeważnie kombajny. Tutaj z płatnych mogę polecić:

https://zennolab.com/en/products/zennoposter/

Jak je "ogarniesz", wiele prac będziesz mógł zautomatyzować. Jest bardzo wielka społeczność tego oprogramowania. Na początek parę tutoriali:

https://l4.net.pl/zennoposter-tutorial/

Praktycznie prawie wszystkiego można te narzędzie nauczyć. Tylko trzeba się nauczyć pisania do niego szablonów lub kupić gotowe. Polski projekt dodatków do niego to np. ZenBlog, Szeptacz, ZenHOST itd.

https://zennoposter.pl

;)

  • Like 1

Potrzebujesz domeny? Dobrego, taniego i niezawodnego hostingu WWW? Darmowego certyfikatu SSL?

 -> Aktualna oferta, sprawdź teraz ! <-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Chciałem zapytać o temat poruszany już często tj. indeksacja wpisów w katalogach w google. Mam kilka wpisów i nie mogę ich zindeksować. Próbowałem gotlinka , seomatik i oczywiście ping. Dodałem też SCRAPEBOX ale nadal nie idzie..... Czy ostatnio zaszły jakieś zmiany w google ? Wcześniej z indeksacja było łatwiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chciałem zapytać o temat poruszany już często tj. indeksacja wpisów w katalogach w google. Mam kilka wpisów i nie mogę ich zindeksować.

A sprawdziłeś czy te katalogi są w google zaindeksowane? Jak nie to możesz wykorzystywać wszystkie metody i nikłe szanse, a dlaczego pomyśl.

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie ma to jak wyczerpująca i merytoryczna wypowiedź. Brawo Konik.

Konik odpowiedział dobrze bo zmusza do myślenia. Wiele się pozmieniało odkąd katalogi to było coś, wiele z nich zostało wyindeksowane. Dlatego pierwsza rzecz trzeba sprawdzić czy dany katalog jest w indeksie, jeśli nie to można się modlić i tak nic nie pomoże. Chyba że się ma bardzo dobre znajomości w google.

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności