Skocz do zawartości

Pozycjonowanie jest (prawie) dla każdego


mrtn

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli przydał się ale nie polecasz ?

 

Widzę że będziesz drążył dalej ten wątek ale cóż taka pogoda dzisiaj więc się nie dziwię że nie masz nic ciekawszego do roboty :)

 

PS Wskaż mi proszę miejsce w którym napisałem że nie polecam ZenBloga :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie wierzę że korzystasz z tych dwóch ostatnich..

 

Z ostatniego nie korzystam, z zenbloga jak najbardziej, ale... sam ten wpis to było nawiązanie do innego posta z tego tematu https://www.forum.optymalizacja.com/topic/216051-seo-week-czyli-maraton-seo-katowice/?p=1445323bo kolega pytał się co jeszcze do "pralki" wrzucić. Nie miała to być informacja z czego ja korzystam, bo nawet jak bym wam napisał to i tak byście nie wiedzieli po co i do czego to jest ;)

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry ale przypomina mi to trochę takie dywagacje, 

koleś chce się nauczyć jeździć, będzie jeździć 5km do pracy, a tu wszyscy polecają mu jaką turbinę założyć, jak glebnąc auto i jak zamontowac nitro, czy lepiej założyć strumienicę, czy zmienić baranka itd...

Dla pojedyńczej stronki (no chyba ze ktoś od razu w chwilówki celuje), w takiej sytuacji 9/10 z softów to strata kasy i większe zagrożenie niż pożytek, nie mowiąc ze podstawowa baza o ile jest dodawana nadaje się do ( )I( )

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS Wskaż mi proszę miejsce w którym napisałem że nie polecam ZenBloga

Być może źle zinterpretowałem Twoją wypowiedź, ale chyba nie tylko ja. Pewnie sam sie zastanawiasz dlaczego tak napisałeś:

zenblog

e-weblink
Nie wierzę że korzystasz z tych dwóch ostatnich..

 

I to jest "ciekawe" ale nie rozwinąłeś wypowiedzi a chętnie bym poczytał i pewnie nie tylko ja dlaczego tak uważasz.... Nie będę już dalej dręczył ;)

 

 

Edytowane przez kamilp7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


dlaczego tak uważasz....

 

To było chyba do mnie, że to ja nie korzystam z tych narzędzi. Już wyjaśniłem o co chodziło. Zenblog jest ok, ale bez templatek to można sobie go wsadzić w .... więc nie wiem po co i o czym to towarzystwo wzajemnego skubania baranków o tym w ogóle wspomina na tych swoich pseudo szkoleniach. Rozumiem, że siedzi sobie tam typ jeden z drugim i pokazuje leszczynom jak wypełnić pola title, description i tags? Opowiadają jaki to super hiper soft do BHS jest i podają linka (z refem) gdzie go kupić... No sorry, ale to trochę żałosne jest a po ilości uczestników

 

8cDVuVb.jpg

 

wnoszę... że liiiipa była a nie golenie baranków.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


więc nie wiem po co i o czym to towarzystwo wzajemnego skubania baranków o tym w ogóle wspomina na tych swoich pseudo szkoleniach. Rozumiem, że siedzi sobie tam typ jeden z drugim i pokazuje leszczynom jak wypełnić pola title, description i tags?

 

Myślę, że w dalszym ciągu uważasz siebie za SEO guru a innych za idiotów.  Uważaj bo może się okazać, że jest odwrotnie. 

 

  • Like 1

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


uważasz siebie

 

Ja się nie muszę uważać, mam namacalne dowody na to, że taki jeden z drugim w bezpośredniej konkurencji w przedmiotowym temacie (SEO) jest na straconej pozycji już na starcie. I nigdzie siebie nie nazywam żadnym guru i nikomu nie muszę tego udowadniać ;)

 


a innych za idiotów

 

Tak, za takich uważam ludzi, którzy nie mając pojęcia o podstawach podstaw uważają siebie za SEO guru.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności