Skocz do zawartości

Pozycjonowanie jest (prawie) dla każdego


mrtn

Rekomendowane odpowiedzi

I mówi to osoba co już miała urlop za spamowanie forum.....

Ale odpowiem Tobie. Ten dział jak lep na muchy, jak ktoś chce nabić posty pisze " Dziękuję bardzo przydatne" a zgodnie z logami nawet tego nie czytał. Więc najpierw kliknij w profil użytkownika, później przeczytaj co on piszę, a później oceń.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jest "prawie" dla każdego na szczęście z dnia na dzień mija i wie o tym każdy domorosły sełowiec. Poziom wejścia rośnie dla klientów, koszta pozycjonowania rzetelnego szybują - i bardzo dobrze. Większość śmieszków odpadnie, więcej pieniążków będzie dla tych którzy budują wartościowe zaplecza  serwisy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Świetny artykuł. Ja mam bloga o dość interesującej tematyce. Narazie go propaguje na fb, ale bym chciała również wy pozycjonować go w internecie. Najbardziej popularne są google. Podobno google też same pozycjonują, jeżeli dana strone maja w katalogu. Sama nie mam pojęcia gdzie mogłabym jeszcze dopisać moja stronę. I jak szukać słów do pozycjonowania o tzw. średniej jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

dziękuję za ten wyczerpujący post. Dla mnie - początkującej - bardzo pomocny, choć muszę przyznać, że nie wszystko zrozumiałam ;)

Czy mogłabym prosić o wskazówkę? Nigdy nic nie robiłam w kierunku pozycjonowania z moją stroną. Jestem zielona w temacie. Zaczynam soja przygodę. Tak na chłopski rozum, od czego mam zacząć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marta Wujek,  od klęknięcia na kolana przed @MaxPan i błaganie żeby Twoja kariera na tym forum nie skończyła się szybciej niż zaczęła. 

 

w innym temacie też ostro dajesz:

 

A dlaczego usunęli Twojego bloga? Czy dostałeś jakąś informację?

 

 

Jeszcze pytanie, kiedy zorientowałaś się, że w dziale przywitań nie nabija postów :)

Jeśli szukacie solidnej firmy to polecamy - Pozycjonowanie stron Poznań oraz Drukarnia Poznań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,

Tak w zasadzie nie mam bladego pojęcia o SEO. Sam skleciłem stronę w WordPressie i chciałbym by pojawiła się w google, np na 20 pozycji, byłoby super.

Strona jest fotograficzna, ale są w niej elementy pracy którą chcę reklamować i nie chcę czekać dwa lata. Sporo czytam, uczę się.

Ale nigdzie nie widziałem prostego słownika który by tłumaczył co jest co i z czy to się je. Na przykład jakie frazy są najpopularniejsze lub najwłaściwsze la danego rodzaju strony, witryny czy blogu. Czy znajdę to tu? Czy znajdę tu wsparcie i pomoc, a nie tylko wymądrzanie się ludzi którzy zjedli na tym temacie zęby.

Potrzebuję wy pozycjonować stronę w ciągu 3-4 miesięcy. Czy możecie mi w tym pomóc?

Artykuł który przeczytał na wstępie był bardzo pomocny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ale nigdzie nie widziałem prostego słownika który by tłumaczył co jest co i z czy to się je.

Bo takowego nie ma.


Na przykład jakie frazy są najpopularniejsze

Możesz to sprawdzić tak na szybko patrząc na ilość wyszukiwań.


Potrzebuję wy pozycjonować stronę w ciągu 3-4 miesięcy

Tu trochę sarkazmu z mojej strony bo też potrzebuję wiele rzeczy jak najszybciej.Ale tak poważnie jeśli chcesz sam pozycjonować,a nie masz pojęcia o tym w mało obleganych frazach może Ci się udać, w obleganych frazach te 3 miesiące często nie wychodzą ,,profesjonalistom,,

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności