Skocz do zawartości

[Wykonam] Podbijanie pozycji konkretnych fraz - 301/linkowanie


blake

Rekomendowane odpowiedzi

Usługa polega na stworzeniu specjalnego przekierowania z mojej 8 letniej domeny na konkretną podstronę na Twojej stronie oraz jej podlinkowanie i zaindeksowanie tych linków (linki będą pochodziły z mojego prywatnego zaplecza). Podstrona musi być zoptymalizowana pod daną frazę.

 

Screen z linkowania, które robiłem 1 lipca (teraz średnio domeny reagują po 7 dniach na linki):

giadJFE.png

 

Jest to bardzo bezpieczne linkowanie, ponieważ w razie problemów w każdej chwili można odpiąć wszystkie linki. Przekierowanie zostaje u mnie dożywotnio i utrzymuje cały czas pozycję. Oczywiście nie daję żadnych gwarancji pozycji, bo jeżeli masz stronę niezoptymalizowaną, albo już źle podlinkowaną to prawdopodobnie nawet to nie pomoże (jeżeli fraza, którą chciałbyś linkować nie pokazuje się w pierwszej setce pomimo tego, że coś już ją "pozycjonowałeś" to na 80% jest jakiś problem z linkami do niej i nawet to przekierowanie może nic nie pomóc). W razie wątpliwości zawsze możesz napisać pytanie na maila.

 

Koszt 100 zł netto (123 zł brutto) dla jednego przekierowania (jednej frazy).

 

Żeby wszystko odbyło się sprawnie to przebieg zamówienia będzie wyglądał tak:

1. Piszesz do mnie na maila kontakt(małpa)net.info.pl podając url, frazę oraz dane do faktury.

2. Przesyłam Ci nr konta do przelewu, robisz przelew

3. Po otrzymaniu przelewu wykonuje usługę i raport z fakturą przesyłam na maila

 

Dane firmy:

NET Piotr Janczyk
Kościuszki 1/35
33-380 Krynica-Zdrój
NIP: 734-278-71-13

 

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności