Skocz do zawartości

Update DNSów


lechup

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam takie pytanie - ile może trwać update DNSów na subdomenie? Główna domena wskazuje już dobry serwer ale subdomena nie (przynajmniej na DNSie tepsy jaki posiadam, jak wchodzę na stronę przez "online proxy browser" to widzi nowy serwer) i tak jest od 2 dni. Jestem ciekawy czy jest to błąd DNS'a tepsy czy po prostu tak długo to trwa...

Strona to pl.unidownload.com unidownload.com już wskazuje na dobry serwer :)

Tak, tak, tak : ) super darmowe programy i inne rzeczy - freedownload. Nie musisz tego czytać bo i tak wiesz o co chodzi z tą sygnaturką ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wygląda że wszystko jest ok, tylko dns tepsy coś nawala :| Ale w sumie smieszne że domenę uaktualnił a subdomeny jeszcze nie... Nie powinno tego razem zrobić? Może zmienić DNS'a? :/

Tak, tak, tak : ) super darmowe programy i inne rzeczy - freedownload. Nie musisz tego czytać bo i tak wiesz o co chodzi z tą sygnaturką ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauwarzylem ze propagacja domen trwa bardzo szybko w TPSIE, uzytkownicy neostrady przewaznie jako pierwsi widza wszystkie domeny - dlatego niewiem co jest u ciebie powodem ale jak sam mowisz wskazany program mowi ze wszystko jest ok, widocznie subdomena zostala zatkualizowana pozniej i musisz sie uzbroic w cierpliwosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ci sie spieszy - tak jak mi na ogol to mozesz posluzyc sie na kilka dni "trikiem" poki nie zalapiesz nowych DNSow.

W windows to jest win/system32/drivers/hmm tu zapomnialem bo pisze z pamieci :) i tam plik hosts dopisujesz IP nowego serwera i (sub)domene. Teraz juz widzisz nowa lokalizacje i mozesz dzialac jak jest potrzeba. po paru dniach pamietaj skasowac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności