Skocz do zawartości

domena czy przekierowanie


null

Rekomendowane odpowiedzi

Z góry bardzo przeraszam za pytania na które pewno bo przeczytaniu całego forum (co i tak pewno uczynie bo musze sie zabrać za pozycjonowanie) poznał bym odpowiedź ale musze szybko podjąć decyzję a problem jest złożony.

Mam serwis www.mojserwis.pl chciałbym aby do jednego z działów tego serwisu trafiano przez domene regionalną www.costam.mojemiasto.pl. Jednocześnie domena mojserwis.pl nie ma w nazwe niczego co jest związane z nazwą mojego miasta innymi słowy chciałem wypromować domene mojserwis.pl poprzez przekierowanie z domeny www.costam.mojemiasto.pl na jeden z linków postalic mojserwis.pl?idnex.php?fasdf=adsfsd&fasdf=lll ...

W zasadzie chodzi o to ze słowa w domenie www.costam.mojemiasto.pl (czyli costam i mojemiasto) są kluczowe i chciał bym aby dzięki nim ludzie trafiali na adres www.mojserwis.pl?idnex.php?fasdf=adsfsd&fasdf=lll

Obie domeny mam na tym samym serwerze

Czy moge użyć w takim wypadku przekierowania

<META HTTP-EQUIV="Refresh" CONTENT="0; URL=https://www.mojserwis.pl?idnex.php?fasdf=adsfsd&fasdf=lll">

z domeny www.costa.mojserwis.pl na www.mojserwis.pl?idnex.php?fasdf=adsfsd&fasdf=lll

i czy dzięki temu w przeglądarce łątwiej będzie wyszkiwana moja strona dzięki słowom zawartym wdomenie

www.costam.mojemiasto.pl

Jakie by było najlepsze rozwiązanie do tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie najlepiej jest użyć przekierowania 301. W wyszukiwarce wpisz 301 i powinieneś znaleźć składnię tego.

CO do wyszukiwania to małe znaczenie ma, czy sa słowa kluczowe w nazwie www.costam.mojemiasto.pl ale czy prowadzą linki zewnętrzne do tej nazwy.

Blog - marketing internetowy, reklama w wyszukiwarkach, SEO, SEM, Usability

Darmowe kursy do pobrania: Google AdWords, zaktualizowany kurs Google Analytics

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności