Skocz do zawartości

[Wykonam] Artykuł sponsorowany premium - blog finansowy


coldpl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

 

Sprzedam artykuł partnerski na blogu finansowym skierowanym do młodych przedsiębiorców i studentów. Na moją ofertę składa się:

 

  • Wysokiej jakości wpis na minimum 1200 słów o tematyce powiązanej z działalnością klienta.
  • 2 linki dofollow - pierwszy po drugim akapicie. Link będzie umieszczony w ramce wraz z krótkim opisem firmy (preferuję link brandowy, ale może być również pozycjonowana fraza, pod warunkiem, że będzie to dobrze współgrało z opisem). Drugi link będzie umieszczony na końcu artykułu i będzie typowym call to action.
  • Długoterminowe wsparcie wpisu - wpis będzie promowany, optymalizowany i linkowany w kolejnych miesiącach, tak by stale pozyskiwał ruch.

 

Po 45 dniach wystawiam raport końcowy z usługi. Blog ma dobrą renomę, rzeszę odbiorców i treści najwyższej jakości. Dbam również o kwestie SEO stale optymalizując treści. 

 

Do kogo skierowana jest ta oferta?

Przede wszystkim do firm powiązanych z branżą finansową (księgowi, obsługa spółek), marketingiem, szkoleniami i usługami dla przedsiębiorców.

 

Mój blog nie jest żadnym zapleczem - rozwijam go z pasji dlatego nie promuję firm krzaków, chwilówek, podejrzanych programów partnerskich i wszystkiego co nie jest wartościowe dla moich czytelników. Zastrzegam sobie prawo do odrzucenia kiepskich ofert. 

 

Cena: 500zł netto

 

Metoda rozliczenia: FV na useme.eu

 

Kontakt:

Łukasz Rosicki
kontakt@lukaszrosicki.pl

 

Zapraszam na mojego bloga finansowego. Znajdziesz na nim m.in kurs seo dla blogerów i dowiesz się co to jest faktoring?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności