Skocz do zawartości

Pytanie do linkbuilderów


Siciliano

Rekomendowane odpowiedzi

Pomysł pomysłem ale trzeba też wziąć pod uwagę przy dużych ilościach, że znajdzie się życzliwy i wpierdzieli całą bazę na pewnym forum i zapyta się białych rycerzy co to takiego. I co wtedy jesteś wstanie odbudować kilkaset, kilka tysięcy od tak? To też musisz wziąć pod uwagę :)

Blog SEO dla początkujących adeptów sztuki SEO. Medlabo.pl ciekawy serwis o medycynie i nie tylko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 W jaki sposób zablokujesz dopalanie wpisów, artykułów itp? 

2 czy będą znane adresy miejscówek przed dodaniem?

3 czy każdy kto zapłaci będzie mógł korzystać? 

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@studioczystosci wrzucić całą bazę byłoby trudno, chyba, że ktoś chciałby się bawić w próbę identyfikacji całej bazy.
Jak wspomniałem wcześniej - user dostałby randomową część bazy, dzięki czemu zmniejsza się ryzyko odkrycia całej sieci

@SzlafRock 1,2 - to jest jeszcze do ustalenia

3 - nie bardzo rozumiem pytanie, mógłbyś je rozwinąć?

Potrzebujesz linków? Pisz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Siciliano napisał:

3 - nie bardzo rozumiem pytanie, mógłbyś je rozwinąć

 

Co tu rozwijać. 

Wiadomo, że jak będzie dostęp dla wszystkich to twoje miejscówki szybko będą do niczego. Będą zajechane. 

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Siciliano napisał:

@studioczystosci wrzucić całą bazę byłoby trudno, chyba, że ktoś chciałby się bawić w próbę identyfikacji całej bazy.
Jak wspomniałem wcześniej - user dostałby randomową część bazy, dzięki czemu zmniejsza się ryzyko odkrycia całej sieci

Siciliano przy każdym przedsięwzięciu lepiej wziąć najczarniejszy scenariusz niż być zaskoczonym, że jakaś gnida zrobiła Ci na złość. Mało jest ludzi w SEO, które lubią uprzykrzać życie innym? Musisz brać pod uwagę różne scenariusze jeśli zamierzasz zainwestować :)

Blog SEO dla początkujących adeptów sztuki SEO. Medlabo.pl ciekawy serwis o medycynie i nie tylko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście odszedłbym od masówki i poszedł w stworzenie porządnej grupy portali, nie precli. Jesteś zapisany na różnych grupach seo na FB z tego co widziałem to pewnie wiesz jakie jest wzięcie jak ktoś oferuje publikacje w fajnych grupach portali. Zrobisz porządnie to będziesz zarabiał cały czas :) Ludzie na porządne grupy poratali w dobrej cenie rzucają się jak szarańcza a jak dobrze zapłacą za linki w dobrych miejscach to nie wrzucą do disavow itp.

Blog SEO dla początkujących adeptów sztuki SEO. Medlabo.pl ciekawy serwis o medycynie i nie tylko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To aż tak rozpoznawalny jestem? Miło :)
Nie chcę iść w masówkę - chcę dostarczyć solidny produkt osobom, które będą wiedziały, jak go (uwaga: słowo klucz) mądrze (koniec uwagi) wykorzystać. Spam z mieszarek to nie ten projekt.

Sam wielokrotnie borykałem się z sytuacją, że gdy trzeba było pilnie coś "zarzucić" to pojawiał się problem. Zdaję sobie sprawę, iż przygotowanie całej infrastruktury zajmie więcej niż weekend, prace nad konceptem trwają od kilku tygodni. Rozmawiałem w tym czasie z wieloma osobami reprezentującymi inne fronty i wiem, czego najbardziej im brakuje. Chcę wypełnić tę lukę.

Potrzebujesz linków? Pisz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 razy obserwowałem próbę zrobienia czegoś takiego nawet nie dla wszystkich a dla ograniczonej liczby osób, niby wszyscy na słowach wszytko wiedzą.

3 razy fiasko :D Oczywiście szczyrze życzę powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności