Skocz do zawartości

[prywata] zakupy w amazon.com


jakob

Rekomendowane odpowiedzi

witam

tym razem mam pytanie do bardziej doswiadczonych onlineowych konsumentow - otoz chcialbym kupic plyte z muzyka w amazonie i jestem ciekaw czy ktos z Was przeprowadzal juz z nimi transakcje i wie moze ile faktycznie wynosza koszty przesylki, jak dlugo trzeba czekac na jej dotarcie i czy trzeba placic jakies clo?

niestety nie da rady dostac tego u nas, a przy okazji wzialbym jeszcze cos innego bo u nas ceny takich plytek wyzsze niz za oceanem;)

bede wdzieczny za wszelkie wskazowki,

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem kilka razy książki w amazon, czasem ich wartość przekraczała 50$. Koszty wysyłki zależne są od tego, jakiego typu przesyłkę wybierzesz. Po dodaniu towarów do koszyka, możesz sprawdzić, ile kosztuje dany rodzaj przesyłki oraz orientacyjnie w jakim czasie powinieneś ją dostać (co ciekawe, ich wyliczenia za każdym razem były dla mnie błędne. Czytaj: dostawałem przesyłkę szybciej)

Cła płacić nie musiałem. Możesz wybrac opcje wysłania przesyłki jako GIFT.

Ogólnie polecam.

pzdr.

omnia mea mecum porto

In general, it could be argued from the consumer point of view that the better the search engine is, the fewer advertisements will be needed for the consumer to find what they want.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jw. kilkukrotnie kupowałem tam ksiązki. przesyłka wg. tego co kupujesz, placilem karta (ekarta mbank), przesylka dotarla do polski po 2-3 tygodniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności