Skocz do zawartości

[XNEOLINKS] kompleks programowy do zdobywania linków, harwestowania, indeksowania. Przeglądarkowy, jest Polska wersja językowa. SEO soft do link buildingu


MaxPan

Rekomendowane odpowiedzi

@puerto od czasu do czasu mam identyczny problem w jednej z lokalizacji. Swego czasu kombinowałem z tym na różne sposoby, ostatecznie nic sensownego nie wymyśliłem i stwierdziłem, że szkoda czasu na szukanie "igły w stogu siana". Na szczęście w ostatnich wersjach zdarza się to naprawdę rzadko (wcześniej zdecydowanie częściej), więc tym bardziej uznałem, że "ten typ tak ma" ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszła nowa wersja Xneolinks

 

 

v. 4.1.5

 

 

Poprawiono rzadko występujący problem samoczynnego zamknięcia dodatku w trybie "sprawdzenie indeksowania", "harwestowanie", "manager linków".
Dodano potrzymanie pracy z symbolem & w manager plików.
Dostosowano harwester Yahoo do zmian.
Rozdzielono opcję wysyłania proxy i url na serwis 2captcha przy pracy z recaptcha2.
Zwiększono szybkość i precyzyjność testowania linków na nofollow.
Ulepszono system informowania użytkownika o trybach pracy.
Opracowano nowy makros «>loginsize=9». Wykorzystując go można ograniczać ilość znaków loginów w szablonach.
Dodano opracowanie makrosu «%aim%».
Opracowano nowy makros «>changestyle=[edit_form][margin-top: 50px;]», pozwalający zmieniać styl elementów na stronie (class, id, name).
Opracowano nowy makros «>newpass=rtAqIuz#» pozwalający tworzyć nowe hasło na różnych etapach wykonania szablonu.
Dodano wypełnienie angielskiej lokalizacji profili (teraz automatycznie, wczesnej trzeba było ręcznie w projekcie ustawiać dane). Zrobione to na wzór Polskiej lokalizacji, gdzie automatycznie w profil wstawiane Polskie miasta jako miasto zamieszkania, Polskie nazwy ulicy, zainteresowania w języku Polskim, profesje, inne.
Inne mniej znaczące zmiany.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum w dziale footprintami, Ale tak sztywno przepisanych CMSów co artykułów czy profili malo bo algorytm działa w taki sposób ;

 

Rejestruje się jeśli jest potrzeba próbuje zrobić artykuł jak nie ma możliwości próbuje zrobić profil z linkiem, jeśli nie da radu próbuje zostawić komentarz.

Dla tego nie można powiedzieć, że WP obsługuje jako artykuły bo robi profile i może zostawić komentarzy.

obsługiwany przez xneo ale nie przez GSA?

 

Ostatnio ekipa od GSA po prostu kopiuje CMSy które wprowadza Xneo ( można to sprawdzić po datach wprowadzenia). Więc pytanie  nie w tym czy obsługuje czy nie, a jak.  Dla Ciebie wyznacznikiem ma być bardziej między innymi jawa script w captcha, w formach, w systemach aktywacji i taka miejscówka będzie prawdopodobnie mniej zaspamowana.

Więc nawet jeśli GSA i obsługuje ten CMS to i tak polegnie na scriptach czy na byle slidercaptcha.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nieprawidłowo formułujesz pytanie wliczając, że soft kosztuje ponad 400 USD brutto, to czy w Twoim modelu biznesowym jest miejsce na wyłączenie jednej kopii( bo dostajesz dwie) wyłącznie pod to aby harwestowal.

Jeśli robisz harwest to w tym czasie zdobywanie linków nie idzie.

Co do harwestera jest to przegladarkowy harwester a co za tym idzie najlepiej sprawdza się na precyzyjnych footprintach scrapować konkretne miejscówki na przykład wyciągać url gdzie już gotowe profile, komentarze, artykuły.

Jeśli chcesz zasysać bazy po 25 mln a później ich odsiewać, to XneoPars do tego nie nadaje się.

Z plusów : oszczędność w proxy, podłączony OCR, duża ilość wyszukiwarek i miejsc do hrwestwoania nie tylko Google. Z minusów : jak każdy soft przegladarkowy niska prędkość działania, zasobożerny, w czasie jego działania inne dodatki i sam xneolinks nie działa.

Nie wiem jak inni ja nim harwestuje cześć zapytań w Google własnie przy pomocy rozbudowanych precyzyjnych footprintów. 

 

Z hrwestowaniem obecnie jest tak jak wiesz co i w jaki sposób to można i scrapeboxem, lub Zenkiem Lite harwestowac które kosztuje po 60-80 usd..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa wersja Xneolinks 4.1.7

 

 

Changelog:

  • Zaktualizowano algorytm dodawania własnych wyszukiwarek do XneoPars (Hawester).
  • Zaktualizowano parser Yandex w Xneopars.

57e048bee9b4e_2016-09-201.33.14.png.aa69

  • Dodano możliwość ustawienia w profilu daty urodzenia +1 od dnia linkowania. Przyspiesza to indeksacje profili jeśli na forum (blogu) jest dziali "Dzisiaj mają urodziny...:".
  • Dodano generator daty urodzenia z określonym przedziałem. 

57e048bdbe084_2016-09-201.32.58.thumb.pn

  • Dodano możliwość dodania parametrów dla każdego URL przy pracy z szablonami Capmosnter2.
  • example.png.8d8943b6fcf89f6b823055782291
  • Dodano obsługę recaptcha2 przez nowy szablon w Capmosnter2.
  • Poprawiono kolejkę projektów w stosownym dodatku.
  • Dodano możliwość automatycznego generowania tymczasowych raportów co (X) minut.
  • Dodano opracowanie nowych formatów emali aktywacyjnych.
  • Usunięto addURL Yandex z dodatku ADDurilka ( w związku z nieaktualnością tej czynności).
  • Dopracowano algorytm sprawdzania poprawności składni w kodzie linków przy pomocy {|||}.
  • Zaktualizowano algorytm auto-aktualizacji. Wyłączono opcje automatycznego "odkręcania update" (ta opcja przy nieprawidłowym wykorzystaniu mogła usuwać dane ważne dane z ustawień).
  • Zaktualizowano logikę w CMS Bitrix.
  • Zaktualizowano logikę z CMS Vbulentin.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności