Skocz do zawartości

[XNEOLINKS] kompleks programowy do zdobywania linków, harwestowania, indeksowania. Przeglądarkowy, jest Polska wersja językowa. SEO soft do link buildingu


MaxPan

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki Max za rozjaśnienie :). Pokusiłem się na razie o wersję standard, Kopnę sobie jedna zapleczówkę tym i zobaczę na efekty. Jako że poruszam się w konkretnej tematyce i nie chcę sobie zaśmiecać nawet zaplecz linkami z kompletnie niepowiązanych tematycznie miejsc, to czeka mnie zabawa w stworzenie własnej listy i tu moje pytanie :)
- wystarczy mi do tego selka? (mogę liczyć na link do jakiegoś sensownego tutka?)
- czy w ogóle ma sens robienie list tematycznych przy tego typu linkowaniu?

Swoją droga brakuje mi w XNEOLINKS możliwości ustawienia by przełączał projekty po dodaniu ustalonej liczby linków.
Który serwis dekodujący captcha polecacie (cena/jakość)?

Swoją droga pierwszy raz mi się zdarzyło by potwierdzano transakcję paypal telefonicznie :)

Whitepress - Liczy się tylko content marketing

Biznes-Host - serwery które polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jedna z firm hostingowych zrobiła specjalną konfiguracje, jutro będą ją testować i dam znać.

Bardzo ważna nowość właśnie idzie negocjacje z jednym z znanych serwisów do rozwiązywania captcha aby uzyskać specjalne ceny dla użytkowników xneolinksa. Szczegóły już wkrótce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tej listy drupala to najpierw wystarczy odsiać te drupale gdzie rejestracja zamknięta

Odsiewasz Gscraperem czy w inny sposób? Sam mam liste 300k zidentyfikowanych drupali i coś czuje że wiele czasu zajmie jej filtrowanie.

Żeby nie robić offtopu

Jeśli soft drastycznie traci skuteczność to najczęściej znaczy ilość wątków za duża jak na wydajność komputera lub serwera.

Program działa stabilnie w dużej ilości wątków? Jeżeli np wrzucę go na serwer dual xeon 2620 to będzie w stanie spożytkować taki cpu?

właśnie chodzi o to, żeby ludzie dawali swoje bazy

Z tego co pisałeś twórcy softu zatrudnili osobę specjalnie do robienia bazy. Jeżeli ta osoba jest ogarnięta i ma odpowiednie narzędzia to nie znajdziemy wiele miejscówek poza bazą dołączoną do programu (mam nadzieję, że się mylę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że licencja jest przypisana do adresu e-mail z którego będzie zrobiona płatność paypal?
Jeśli tak to czy jest możliwość zmiany maila po zakupie ponieważ chciałbym zapłacić z adresu "xxx@gmail.com"
ale licencja była przypisana do maila "zzz@gmail.com"

Wysłałem wczoraj maila z pytaniem na support@xneolinks.pl ale na forum chyba dostane szybciej odp :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że licencja jest przypisana do adresu e-mail z którego będzie zrobiona płatność paypal?

nie, jak w opisie płatności poprosisz aby licencja została wysłana na inny emai. Najlepiej przed płatnością napisz do mnie na PW jak to przekontroluje jeszcze.

Za chwile bedzie już v. 2.6

Zmiany :

poprawiono skuteczność na Joomla w 2-3 razy, Poprawiono skuteczność na Drupall na ok 200%

Dodano obsługę własnych domen w email.

Poprawiono skuteczność jeszcze na 3 silnikach.

Drobne poprawki.

Aktualizacja będzie automatyczna

Max.

Jak się jedzie to się nie pisze!

żona kieruje, ja przecież wczoraj piłem przez cały dzień :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krotki test skutecznosci :

20 for typu discuz ( gdzie xr niemodowany, bez zewnetrznej captchy ) - kilka minut temu zalozyl profil z widocznym linkiem

To samo xneolinks :

12 sukcesow przy uzyciu zewnetrznej captchy.

Moze na innych platformach jest lepiej .

Aha lecialem na 1 watku.

W obu przypadkach poczta.o2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


20 for typu discuz ( gdzie xr niemodowany, bez zewnetrznej captchy ) - kilka minut temu zalozyl profil z widocznym linkiem

To samo xneolinks :

12 sukcesow przy uzyciu zewnetrznej captchy.


Nie można tego programu porównywać do XR .. to całkiem inna bajka

SEO is dead

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dobrze wam działa przy samoczynnej zmianie proxy?

Tak jak napisał lumbo, z pliku czyta proxy. Wklejając też mam komunikat, że nie dodano proxy.

Moje skromne przemyślenia na temat pozycjonowania próbuję przedstawiać na blogu -> https://blog.karlosky.pl
Osoby zainteresowane współpracą w zakresie SEO zapraszam na stronę www.topmaker.pl oraz https://pozycjonowanie-bialystok.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności