Skocz do zawartości

[XNEOLINKS] kompleks programowy do zdobywania linków, harwestowania, indeksowania. Przeglądarkowy, jest Polska wersja językowa. SEO soft do link buildingu


MaxPan

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę wyłączyć i włączyć soft będzie autoaktualziacja

Poza zwiększeniem skuteczności i opcją obsługi własnej poczty, soft dostał własny OCR

na razie na captcha Drupala

ac-1.pngac-2.png
  • - ACII (Oko 20 różnych typow).
javascript-captcha.png
  • - Draggable captcha (javascript captcha)

IT mam nadzieje że podłączałeś OCR rosyjski pod Diskuz po captcha tam w cyrylice. Prosiłem by o 2-3 adresy z tych nieudanych gdzie xR założył a xneolinks nie, mozliwe ze to kwestja texcaptcha. Baza texcaptcha xneolinksa jest mniejsza od bazy XR na razie.

Jeśli ktoś widzi jakieś nieprawdziwości w pracy proszę pisać w tym temacie :

https://xneolinks.com/forum/index.php?forums/bledy-w-oprogramowaniu.21/

cala ekipa jest online, więc zareagują błyskawicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam silnik tak, ale tam już 400 000 linijek swojego kodu i po sylwestrze przechodzą na swój dedykowany silnik i na swoją emulacje przeglądarki, piszą swój silnik od września ale to niezależnie z update samego softu bo pisze to odrębna osoba..

Taką informacje dostałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa wam poprawnie sprawdzanie maila we własnej domenie?

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydałoby się też całkowite tłumaczenie softu.

Przed chwilą pojawił mi się jakiś alert z cyrylicą, której nawet nie dało się skopiować do translatora, więc zupełnie nie wiem o co chodziło ;)

E:

v38zsods.png

Coś z IP ;)

Edytowane przez Karlosky

Moje skromne przemyślenia na temat pozycjonowania próbuję przedstawiać na blogu -> https://blog.karlosky.pl
Osoby zainteresowane współpracą w zakresie SEO zapraszam na stronę www.topmaker.pl oraz https://pozycjonowanie-bialystok.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wyłożę na YT film z utworzenia projektu i pracy oprogramowania (wersja premium) na serwerze

6 x 4Ghz

10 GB RAM

uplink 1Gbps

z dołączona bazą.

Wszytko na to wskazuje że w przyszłym tygodniu zostanie dodana opcja pracowania z keycaptcha przez jeden z zewnętrznych serwisów, przez ten co również udostępnieni specjalne ceny tylko dla użytkowników xnelinks.

Do "mistrza pozycjonowania" który w taki sposób ( przecież można to i trzeba robić w inny sposób B) ) linkuje aptekę z ogólnodostępnej bazy

https://www.reggaetrade.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=1869

jeśli zobaczę jeszcze jeden taki nowy link w tej bazie, ekipa w podziękowaniu pomoże Tobie pozycjonować tą stronę.

Pierwsze i ostanie ostrzeżenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt tego nie może zabronić, tylko jak ktoś już siedzi w tej tematyce to 1. Po co linkować po bazie dołączonej z softem 2. Po co linkować bezpośrednio.

Ale przecież można było by użyć przekierowania.

Jak już jest ktoś takim chojrakiem że "pozycjonuje" aptekę na domenie .pl to chyba wie jak sobie uzbierać bazę a nie brudzić jak pies co nie może dobiegnąć do trawnika.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki zawodnik, takie linkowanie :D

  • Like 3

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baza dołączona do oprogramowania to baza dla osób co nie zbierają swoje listy ( w 99% po prostu nie umieją).

To osoby co coś tam pozycjonują swojego, zazwyczaj na niszowe frazy więc dla dobrych zawodowych pozycjonerów żadna konkurencja.

Dajmy im szanse coś tam podłubać i zarobić z ADsensense 50 USD miesięcznie.

Niema sensu gnębić tą bazę tabletkami czy hazardem, bo i tak nic nie daje przecież.

p.s ale wiem że to tak "zawodników" nie przekona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności