Skocz do zawartości

[XNEOLINKS] kompleks programowy do zdobywania linków, harwestowania, indeksowania. Przeglądarkowy, jest Polska wersja językowa. SEO soft do link buildingu


MaxPan

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Post admina z forum Xneolinksa::

 

Xneolinks+ v 4.05

 

 

 

Najszybsze jak to było możliwe przygotowaliśmy nową wersję. Skopiliśmy się nad opracowaniem Waszych zgłoszeń i zwiększeniem stabilności pracy. Do tej wersji dołożyliśmy również niektóre nowe funkcje które opracowaliśmy wcześniej ale testowaliśmy prawidłowość działania.

  • Added  W Xneopars dodano nowe wyrażenia regularne do unikalizacji zapytań.
  • pl2.thumb.png.b2cec3bb526b8e25f18b680329

    • %rand%, generuje przypadkowe liczby od 1 do N.
    • %rand(A..Z)%, generuje przypadkowe litery od a do z, w przypadku kiedy liczba generacji będzie większa od ilości liter, będzie generować się wariacja liter od aa do zz, od aaa do zzz.
    • %rand(А..Я)% generuje przypadkową literę od a do я, w przypadku kiedy liczba generowanych wyników będzie wiesza od ilości liter będzie generowany układ aa do zz, aaa do zzz.
  • Fixed Poprawiono prace z publicznymi prioxy.
  • Fixed Poprawiono prace po API z speed-link.
  • IMPROVED Poprawiono schemat zapisywania ustawień dodatków. Teraz po update nie będą zmieniać się na domyślne. 
  • Fixed Usunięto wizualne przewiniecie tekstu.
  • Added Dodano aktualizację proxy online w głównym algorytmie.
  • IMPROVED Ulepszono wyszukiwanie w manager CMS.
  • Added Wizualne zmiany w interface.
  • Fixed Poprawiono po zmianach API textcaptchasolver.
  • IMPROVED Dodano algorytm automatycznego rozwiązywania matematycznych captcha nie tylko na zasadzie 2x2 a również 77*3=? lub podobne.
  • IMPROVED Zaktualizowano algorytm automatycznego rejestrowania kont email, dodano obsługę najnowszej skrzynki Yandex mail.

 

Added Dodano nowy dodatek Manager logów.

pl1.png.dc2affb78983a2de5dbf15666ae49653

  • Teraz macie możliwość "na żywo" podglądać jak soft rozwiązuje captcha, tekstowe captcha. Domyślnie ta funkcja wyłączona w ustawieniach. W kolejnych update ten dodatek będzie rozwijany w nowe algorytmy.


Added 

 

 

Nowy dodatek "Analizator CMS"

 

 

 

pl3.thumb.png.8614ddc40509338b400ddfe3ae

 

  • Analizuje surowe bazy, tworzy listy.


 

 

Added Inne zamiany.

 

 

Na tym zmiany nie kończą się. Tak aby Xneolinks stal się jeszcze bardzie skutecznym teraz w nowych makrosach algorytm może wykorzystywać (Chrome brauzer).

Ta opcja na razie jest w wersji beta i domyślnie odłączono w ustawieniach.

pl4.png.ade2721d195e9322a0d608b5595e17af

 

 

Dzięki temu że Xneolinks może w nowych makrosach korzystać z Chrome stabilność i skuteczność ma odczuwalnie zwiększyć się

Dodatkowo zrealizowaliśmy wizualny interface przez który przeglądarka będzie widoczna i można obserwować co soft robi.

 

W kolejnych aktualizacjach bardziej szczegółowo przeanalizujemy każdy CMS aby zwęszyć stabilność i skuteczność.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam na forum admin coś odpisywał, bo nie jestem w temacie i nawet nie testowałem beta bo nie było mnie na miejscu.

Wiem tylko, że ten dodatek nie tylko ma badać sam CMS a i prawdopodobieństwo zamieszczenia linku, nie wiem tylko w której wersji to dadzą. Sam detektor CMS nie odpalałem jeszcze bo wszędzie leci linkowanie.

 

Analizator CMS jest tylko w wersji premium?

 

Jak każdy inny dodatek, dostepny tylko dla premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
no ok ale pierwsze konto

 

podajesz pierwsze konto z loginem i hasłem w DA włączasz catchall i tyle.

 

 

Dla mnie to też jest nie do końca jasne, ale może źle włączam capthall w poczcie? Chodzi o to ustawienie?

https://imgur.com/2bhFiws

 

Myślę, że kolega wyżej (tak jak ja), captchall włącza właśnie tak. Kiedy potem wybierze usuwanie adresów e-mail z listy - to po usunięciu pierwszego poprawnego konta - xenolinks nie zaloguje się na te wygenerowane loginy, bo zwyczajnie nie ma takich kont na poczcie.

 

Chyba, że to captacll włącza się zupełnie inaczej.

 

Wiem, że lamerskie pytanie, ale kto pyta nie błądzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności