Skocz do zawartości

[XNEOLINKS] kompleks programowy do zdobywania linków, harwestowania, indeksowania. Przeglądarkowy, jest Polska wersja językowa. SEO soft do link buildingu


MaxPan

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tak... jestem z tym softem "od początku". Kolejne wersje jak obecna 4.0.5, 4.0.4 to dla mnie kupa zbędnych wodotrysków, które na dodatek "prawie działają" jak i cały rozwój tego softu w postaci kolejnych "potrzebnych" dodatków... a z listy testowej 1000 ogarniętych na 4.0.3 dodaje 4.0.5 i 4.0.4 do 600 z hakiem przy tych samych ustawieniach... Mam wrażenie, że 3.7.3 chyba sobie najlepiej radziła... to jak i powyższe zdanie to subiektywna ocena podyktowana lekkim rozczarowaniem. Mam większość seo softów i obserwuję ich rozwój raczej in + a przy tym mam wrażenie, że raczej jest w przeciwnym kierunku. Akurat mnie nie interesują link designery, parsery, indexer i listy dziesiątek nowych funkcjonalności to robię czym innym... dla mnie to ma dodawać i niech kosztuje 10x tyle/miesiąc ale niech to robi dobrze a mam niestety wrażenie, że co nowa wersja jest coraz gorzej.

 

pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Implementacja catchall jest źle zrobiona. 2 możliwości - albo nie kasujesz kont po użyciu albo nie używasz catch all. Taka sytuacja. Czy ktoś może sprawdzal jak ta funkcja w 4.0.5? Poprawili w końcu czy jeszcze nie

 

Wygląda na to, że tylko MaxPan wie jak to używać i tylko jemu działa :P

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczyłoby żeby w jednym okienku login do maila podawać. A reszta niech będzie taka jak generowany login do profili (przeciez program potrafi generować losowe loginy do profili). Ja tego nie rozumiem dlaczego zrobili to w taki sposób. Dla mnie zdecydowanie przekombinowali, albo na siłę chcieli zrobić inaczej niż jest w innych softach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radek admin już chyba nagrał film ( czy poradnik) jak to ma działać krok po kroku na własnej domenie ze strzałkami  w przyciski które trzeba cisnąc zaczynając od DA kończąc Xneolinksem. Wczoraj opowiadał mi cala dyskusją z Tobą. Bo innego wyjścia nie ma.

opublikuje po update które jest już gotowe tylko sprawdzaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak problem jest również w nazewnictwie i w tym ,że nie wiesz jak to działa w Direkt Admnin. Piszesz o aliasach a pokazujesz na suport foto z przekierowaniem..... i tak kólko

 

Ale już robią poradnik bo chyba nie tylko Ty masz problem z poprawnym skonfigurowaniem tego dodatku.

 

 

p.s Radek w taki sposób jak Ty to robisz nigdy to działać nie będzie, w żadnym znanym mi sofcie.

 

 

 

glhfpmvt.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę po raz kolejny Ty dalej nie rozumiesz jak to działa, możesz zaczekać dzien na poradnik krok po kroku? Zaraz admin kupi seopocztę na astrowm i na przykładzie tego DA krok po kroku zrobi poradnik.

Również przykłady miejscówek gdzie niby zenno dodaje Tobie pokażą, że przez przeglądarkę nie da się dodać tam link, po prostu już możliwość dodania linku nie istnieje......Specjalnie indywidualnie dla Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I w Xneolinks będzie działać ta poczta ale nie tak :D Mowie lepiej zaczekać melisówki to nie Twoje :D To innego użytkownika wysyła ciągle niedziadziejące miejscówki i pisze, że to wina softu wczoraj pokazywały jego zgłoszenia, mi to wygląda tak, że chyba specjalnie tak robi, tylko nie wiem w jakim celu.

Na przykład to że w zaspamowanej kuhena jest 10 000 profili, ale obecnie rejestracja już zamknięta nie znaczy że profil może zrobić, tym bardziej kiedy ostatni ma datę miesiąc wstecz. Pokazują wszystkie możliwe ścieżki rejestracji w Joomla, ale człowiek dalej nie rozumie :D piszę jeśli profile są to znaczy można zrobić link i już.... Podziwiam ich cierpliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admin mi powiedział, że na koncie seopoczty w astrowm podłączył nową domenę, zrobił foto narysował strzałki, pisze teraz tekst  co robić krok po kroku w DA i w Xneolinksie będzie poradnik jak używać opcji unikalizacji email.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności