Skocz do zawartości

[XNEOLINKS] kompleks programowy do zdobywania linków, harwestowania, indeksowania. Przeglądarkowy, jest Polska wersja językowa. SEO soft do link buildingu


MaxPan

Rekomendowane odpowiedzi

Co do captchy uzywałem antigate

w taki sposób?? :

n45inhda.png

Znam bardzo dobrze algo antygate, i wiem na pewno jeśli nie zaznaczysz że to rosyjska captcha ona automatycznie nie trafia do rosyjskiego pracownika. Trzeba sprawdzić logi czemu soft nie dodał linka. Pościłem bazę na nieomodowany XR ilość linków widocznych 365 z 5000 bazy.

Diskuz do silnik jaki xneolinks przebija o wiele lepiej jak XR to bez 2 zdań. Właśnie dla tego poprosiłem 3 -4 url gdzie nie dodał, dałem by to koderom.

Napisałem wyżej nikt nikomu nie może zabronić wykorzystywać bazę za którą note bene zapłacono w dowolny sposób ( poza odsprzedawaniem i udostępnianiem). Chce tylko przekonać delikwenta, że nie warto tak linkować tabletki,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbyś podał mi 3-4 linki można i na PW wysłałem by ich od razu osobie co zajmuje się Diskuzem

p.s na forum widzę ekipa już nauczyła się korzystać z translatora i błyskawicznie ( w ciągu dnia) odpowiada na zgłoszenia użytkowników, więc polecam spawy związane supportem pisać tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy instalacji na Win Server 2012 mam: "The following feature couln't be installed: .NET Framework 3.5 (includes .NET 2.0 and 3.0)... blablabla"

Na serverze jest .NET 4

Jakieś sugestie?

Web Systems: strony www, ecommerce, integracje, marketing internetowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Like 1

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kończę nagrywać dźwięk na filmiku to sobie zobaczysz prace softu "na żywo"

Plany na następne 3 dni

Będzie update algo do K2 co jeszcze zwiększę skuteczność, dodatkowo zbierana jest przykładowa baza do każdego z 14 komponentów Joomla.

Update algo Drupala.

Dodanie obsługi pop3 na własnych domenach ( obecnie tylko immap)

Synonimizacja anchorów i linków ( teraz tylko dane tekstowe)

Poprawienie generowanie polskich imion kobiecych ( teraz jest bug bo daje nazwisko polskie a imię czasami rosyjskie)

Całkowite przepisanie algo PHPnuke ( CMS dośc mocno jest modyfikowany przez użytkowników) aby zwiększyć skuteczność.

Będzie gratisowa baza avatarow ( polecam używać avatary to zwiększa żywotność profilu)

Bardzo wany komunikat artykuły w sekcji artykułu oddzielają się od siebie makrosem {%new%} ( w podpowiedzi jest literówka)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam macie problem z zapisywaniem ustawień ? Np dodajecie proxy albo maile dajecie zapisz , później start linkowania wracacie do ustawień programu i nie ma tam zmian które wprowadziliście. Podobnie po restarcie programu. Imap zabardzo nie śmiga. Widzę sporo błędów wieku dziecięcego ale narzędzie zapowiada się bardzo ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności