Skocz do zawartości

[XNEOLINKS] kompleks programowy do zdobywania linków, harwestowania, indeksowania. Przeglądarkowy, jest Polska wersja językowa. SEO soft do link buildingu


MaxPan

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam 5 prywatnych na dwie licencje i działa  ;) ale u mnie program nie chodzi 24h/7 dni. Poza tym zależy czy linkujesz przez 30 dni tą samą listę (czyli ile razy z tego samego IP odwiedzisz dany serwis). Jak masz jedną listę, to z tego samego IP w ciągu miesiąca linkujesz dany serwis kilkanaście/kilkadziesiąt razy, a już po pierwszej/drugiej próbie mogą Cię zablokować (mówię to o banie z poziomu danego serwisu, a nie dodanie IP do abuse). Natomiast z moich obserwacji widać że jak masz dużą listę, albo wiele mniejszych, i na danej miejscówce nie pojawiasz się regularnie to skuteczność wzrasta.

 

Edit: literówka

Edytowane przez Młynek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od skryptu jeśli skrypt ma domyślnie integracje lub jakąś popularną wtyczkę integrująca z aksimet, innym podobnym systemem to proxy leci szybko na listy a co z atym idzie skutecznosc spada. 

Najlepiej zmieniać proxy lub IP najczęściej się da. Jeśli liczyć, że proxy z wyżej wspomnianego serwisu wytrzymują do 100 jednoczesnych połączeń teoretycznie można korzystać i 1 szt proxy na 2 instalacjach Xneolinks(1 licencja). Najlepiej robić listę ok 50 szt powtarzających się  proxy lub nawet 1 szt powtórzona 50 razy. Co to daje, jeśli w liście będzie 1 szt proxy i nawet przez jedno zapytanie nie odpowie to soft wystopuje i wyda komunikat, że wszystkie proxy nie działają ( co będzie prawdą w tym konkretnym momencie wszystkie(jedno)) proxy nie działają. Jeśli damy listę z tych samych proxy to soft wezmę kolejne z listy i sprawdzi go. Jeśli proxy da poprawną odpowiedz to linkowanie nie zostanie przerwane.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Wami. Ale nie wiem czy zrozumieliście o co mi chodzi, więc pokaże na skrajnych przykładach:

- jeżeli masz listę 10 miejscówek AA, i masz jedno IP, to jeżeli po pierwszym blast'cie ktoś oznaczy z poziomu skryptu (nie chodzi mi o dodawani adresu do listy abuse) jako "oznacz jako spam" itp. (zależy od skryptu ale wiadomo o co chodzi). Więc przy drugim blast'cie masz skuteczność 90%, bo jedna miejscówka blokuje Cię od razu.

- jak masz listę 10 000 AA, to jak ktoś Cię zablokuje nawet na 100 stronach, to przy drugim blast'cie i tak masz 99% skuteczności

 

Więc na tych dwóch skrajnych przykładach chce pokazać że wielkość listy, lub ilość list (ogólnie "różnorodność miejscówek") ma wpływ na żywotność proxy jeżeli chodzi o blokowanie IP z poziomu skryptu, a nie ogólnodostępnych list abuse.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Ale nie wiem czy zrozumieliście o co mi chodzi,

 

Wiem o co chodzi, że admin usunie Twój profil i wciśnie "ban IP" wtedy na tej miejscówce z tego IP nie zarejestrujesz się po raz kolejny. W planach autorów jest identyfikacja w każdym skrypcie błędu związanego z banem IP oraz odpowiednie działania algorytmu na to zdążenie. Nie jest to takie proste bo trzeba wprowadzić te zmiany do każdego szablonu ( odpowiedz o banie IP w każdym skrypcie jest inna),kiedy to zrobią nie wiem, na razie są priorytety te co opisane na zamkniętym forum oraz niespodzianka która już gotowa na ok 80% ( jest robiona przez innego kodera i nie opóźnia to prac na Xneolinksem w żaden sposób, tak mnie zapełniali) jak pokażą ją, jestem pewien zacznie się kolejny "płacz" w stylu "zajadą miejscówki"... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, głupie pytanie mam.

 

w ustawieniach programu mam wpisanego swojego maila, nawet ustawiłem catchall (mega dobra opcja). Mam zaznaczoną opcje "wykorzystywać konta pocztowe z listy" jednak końcowy raport wyświetla w górnym prawym rogu poczta: xxx@yandex.com hasło: xxxx. zamiast mojego maila.

 

Maile trafiają na moją właściwą skrzynke, ten yandex wykorzystywany jest jeszcze do czegoś?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawdopodobnie oprócz  tego ze masz podana własna skrzynkę, masz tez zaznaczone auto-rejestracje. neolinks rejestruje skrzynki na yandex całkowicie automatycznie. Jeśli opcja auto-rejestracji włączona to ona algorytmem traktuje się jako priorytetowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie jest to pole auto- rejestracja bo ja chyba ślepy jestem ? Pod tym wyborem serwisów poczty mam odznaczone jeśli o to chodzi, dodane mam adresy poczty na swojej domenie i zaznaczone żeby używać konta pocztowe z listy a w raporcie html jest: Poczta: "oqava@mailforspam.com" Hasło: "", może czegoś nie widzę jak jest inaczej to zgłoszę wiem wiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Iguana,

 

Już wiem dlaczego nie bierze naszych maili ale wstyd się przyznać trochę ;) Sprawdź czy poprawnie wprowadziłeś swoje maile czyli nazwa@domena.pl;haselo. Ja z rozpędu dałem bez hasła i dlatego zaczęło mi brać zamiast maili automaty z yandex. 

 

to przez to catch all, tam sję już raz hasło podaje więc zapomniałem do listy dopisać ;)

Edytowane przez Nivels
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla tego w buyproxy jest nawet okienko przy zamówieniu gdzie wpisujesz nazwę softu, lokalizację ja pisze xneolinks+scrapebox ( na scrapebox przychodzi się najwięcej abuse ( aksimet), oczywiście nie używam do postowania SB ale piszę żeby support był przygotowany), od 2009 roku nie mam znimi problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności