Skocz do zawartości

[XNEOLINKS] kompleks programowy do zdobywania linków, harwestowania, indeksowania. Przeglądarkowy, jest Polska wersja językowa. SEO soft do link buildingu


MaxPan

Rekomendowane odpowiedzi

Zatrzymaniu całkowitym czy kiedy wciskasz pauzę? Bo jest zasadnicza różnica.

Można generować raport w trakcie linkowania i po zakończaniu, ale jeśli wyłączyłeś soft calkowicie ( pojawia się okienko, że wszystkie dane zostaną usunięte i wcisnąłeś TAK) lub  przy ponownym włączeniu wcisnąłeś przycisk "NIE" ( nie kontynuować nieskończony projekt) to dane skasują się.

Generalnie jest dość mocne zabezpieczenie przed przypadkowym usunięciem danych, zawsze jest okienko uprzedzające o skutkach Twojej decyzji i pytające jeszcze raz czy chcesz to zrobić. Bardziej zabezpieczyć już nie da się chyba.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokazal sie komunikat o padnieciu wszystkich proxy i pytanie czy kontynuowac bez. wybralem nie i zostalem z reka w gaciach, bo status to "projekt zatrzymano". wznowic się nie da, klikniecie generowac raport tez nie pomaga. cos da sie jeszcze zrobic?

jaki jest sens nie generowania raportu na biezaco tak jak to sie dzieje np w xr?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki jest sens nie generowania raportu na biezaco tak jak to sie dzieje np w xr?

 

Jest sens, ja zawsze generuje raporty w trakcie linkowania, nawet dla podglądy czy nie ma błędów w projektach, sparwdz w folderze gdzie raporty. Jeśli nie ma raportu to spróbuj ten projekt wystartować ponownie.

wybralem nie i zostalem z reka w gaciach,

 

Nie wiem co tam masz w gaciach, nie wnikam  :D to że wybrałeś NIE nie znaczy, że usunąłeś dane.

Generalnie na support forum takie coś pisz, tam są osoby z supportu, sprawdzą i pomogą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sens generowania raportow jest oczywisty, dlatego wlasnie dziwi mnie, ze xneo nie robi tego na biezaco/automatycznie. 

druga rzecz, ktora mnie najbardziej boli to brak mozliwosci zmiany ilosci uruchomionych watkow. w czasie testowania wiekszych list, sa sytuacje, ze xx watkow generuje u mnie 100% obciazenia, a czasem tylko 10%. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

druga rzecz, ktora mnie najbardziej boli to brak mozliwosci zmiany ilosci uruchomionych watkow. 

 

skąd taką informacja. Zmieniasz, wciskasz przycisk "zapisz".

dlatego wlasnie dziwi mnie, ze xneo nie robi tego na biezaco/automatycznie. 

 

Wyjście jest banalnie proste napisz tą propozycje w dziale z propozycjami jak inni użytkownicy Xneolinksa na Twoją propozycje zagłosują będzie zrealizowano i to dość szybko.

Ja tam konieczności tej funkcji nie widzę mam raport po zakończeniu projektów, a proxy wystarczy w listę wpisać i dać ich 300 tych samych. Chyba, że proxy wygasły wtedy owszem soft stopuje. Ale jeśli większość chce tej zmiany to czemu nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@seolution jeśli dobrze rozumiem powyższe to chcesz wygenerować raport z tego co było przed kliknięciem "Nie"? A szukałeś w folderze z raportami? Tam jeśli nie wszystko to przynajmniej duża część powinna być.

Edytowane przez qazy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówiłem wyżej, chyba można zrobić aby raport tworzył się  po pierwszym sukcesie, a dalej aktualizował się co x min, pogadam z ekipą jak oni na to patrzą, ale koder ot tej części softu jest na urlopie, więc nie szybsze jak  wróci po 1 września.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głownie to podgląd linków i poprawność już na miejscówce bo podgląd projektu jest, ale to nie wszystko załatwia, czasami przez jedną literówkę cały blast leci do kosza. Ja kiedyś tak 2 dni na wszystkich swoich  kopiach linkowałem domenę z literówka, to musiałem kupić tą literówkę i zrobić 301 aby nie tracić linków. Są softy w których raport w ogóle można generować tylko po linkowaniu, w xneolinksie 2 sposoby jednym kliknięciem w trakcie i po automatycznie, ale mogą dorobić i trzeci - automatyczny w trakcie linkowania.

Oczywiście ten raport w trakcie nie jest w pełnie precyzyjny, bo email ciągle doczytywane w wielu skryptach celowo email aktywacyjny jest wysyłany z opóźnieniem. Tak samo na darmowych skrzynkach pocztowych email przychodzą z opóźnieniem. Dodatkowo linki są sprawdzane na noindex, dofollow/nofollow, miejscówka na zakaż indeksowania w robots i inne czynności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś taki problem że Xneo kończy linkowanie ale nie da się wygenerować raportu bo program się zamyka? Po zamknięciu odpalam od nowa i dalej w kółko to samo. Przez 10-15 sekund "Wygeneruj raport" jest klikalny ale mimo to nie robi tego. Potem następuje zwiecha i program się wyłącza. 

 

abc11.png

 

 

Jest jakiś sposób żeby odzyskać taki raport?

 

ale mogą dorobić i trzeci - automatyczny w trakcie linkowania.

 

To by w zupełności rozwiązało sprawę na przyszłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie pomoże to co napisałem - napisz na support. Ale prawdopodobnie brakuje miejsca na wygenerowania raportu ( VPSy z SSD niestety maja bardzo male dyski), lub brak uprawnień do zapisu w katalogu gdzie są raporty ( najczęściej występujący "problem"). Sprawdź katalog z raportami klikając prawą myszką, katalog ma mieć uprawnienia do zapisu.

Na niektórych konfiguracjach Windows system ( antywirus, zapora sieciowa, freeware) blokuje Xneolinks tworzenie raportów ( swoich plików) w katalogu "dokumenty".

Katalog z raportami celowo został rozmieszczony w dokumentach aby użytkowniki przypadkowo nie usuwali raporty.

 

 

 

To by w zupełności rozwiązało sprawę na przyszłość.

 

 

Pisałem wyżej jest na zamkniętym forum dział gdzie na propozycje mogą glosować użytkowniki Xneolinks, napiszcie propozycję glosujcie, bo ekipa to forum nie czyta. Po 1 września mogą to zrealizować.

 

 

 

p.s zrób update bo masz 4.0.2 wersje a aktualna 4.1.4

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności