Skocz do zawartości

[XNEOLINKS] kompleks programowy do zdobywania linków, harwestowania, indeksowania. Przeglądarkowy, jest Polska wersja językowa. SEO soft do link buildingu


MaxPan

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem jakiei okienka Tobie chodzi ( pokaż na forum xneo) ale obstawiam ze opcję "zamykaj wyskakujące okienka" masz zaznaczoną.

 

p.s Jak by ktoś miał podobny problem to w opcjach zbierania tekstowych captcha ma być zaznaczona opcja "bez dialogu" wtedy Xneolinks zapisuje nieznaną tekstową captcha do bazy a nie otwiera okienko czkając na ręczną odpowiedz. Po zaznaczaniu trzeba obowiązków przycisnąć przycisk "Zapisz".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że może z maks 5 wątków wyciągniesz - na obecnej wersji. Bez jednoczesnego harvestowania. Ja mam właśnie tego vps, ale nie pod xneo. Ogólnie polecam, ale np pod Xseon'a czy jakieś mniej zasobożerne programy.

 

Jak chcesz wersję "budżetową" dołóż 40 zeta i kup vps XL na aruba, tylko koniecznie do tego proxy.

Edytowane przez Oxan_20

Polecam usługi ślubne we Wrocławiu: https://www.goodchoice.com.pl/

Profesjonalny kurs wizażu: https://lalabeautyacademy.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają 4 serwery od Astro rożne do testowania beta wersji.

Na jednym takim robiłem linkowanie do testu indekserów. Linkowało się na 15 wątkach. Wolno ale chodziło i nie wywaliło się. Ale na wersje premium zdecydowanie polecam coś mocniejszego, bo tu obciążenie cpu od razu 100% a to może wpływać na skuteczność..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum Xneolinks została udostępniona ( jak zawsze za darmo dla tych kto ma licencje Xneolinks) baza 17300+ sukces linków.

Baza tworzona byla na wersji 4.17, na poprzednich wersjach skuteczność może być niżej.

Radzę zrobić aktualizację do najnowszej. Przypominam o zakazie udostępnienia bazy osobom trzecim, to może skutkować zablokowanie licencji. Link do bazy dostępny w panelu klienta.

Baza zawiera 17300> unikalnych domen, ponad 100+ szablonów, 74 CMS gdzie Xneolinks 4.1.7 zostawił dofolow link, baza podzielona po CMSach, w bazie różne typy linków artykuły, profile, tematy, komentarze, inne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszła nowa wersja Xneolinks, główne zmiany to dostosowanie harwestera do zmian  w wyszukiwarkach i kodzie captcha. Tak aby nie czekać na większą, planowaną do wydania już za niedługo aktualizację zmiany  opublikowane teraz.

 

Wersja Xneolinks 4.1.8 (FIX)

Changelog:

  • Usprawniono algorytm zachowywania projektów i baz, teraz nazwa może być do 85 znaków.
  • Usprawniono harwester XneoPars na niektórych wyszukiwarkach po aktualizacji.
  • Poprawiono zapisywanie dodatkowych danych w datach urodzenia.
  • Zwiększono skuteczność na CMS Nuked-Klan.
  • Zwiększono skuteczność na CMS Kunena.
  • Wizualne zmiany.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jako, że dopiero będę zaczynał przygodę z xnelinks, to mam pytanie: czy istnieje jakaś dokumentacja, bo widzę, że soft ma sporo funkcji, po omacku pewnie bym go rozszyfrował, ale po co tracić czas :) ?

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności