Skocz do zawartości

[XNEOLINKS] kompleks programowy do zdobywania linków, harwestowania, indeksowania. Przeglądarkowy, jest Polska wersja językowa. SEO soft do link buildingu


MaxPan

Rekomendowane odpowiedzi

Na zamkniętym forum, przycisk dokumentacja tam gdzie masz panel klienta, panel wsparcie, panel bagtracker.

W sofcie masz wszystko przetłumaczone, również wyskakują okienka podpowiedzi. Dodatki otwierają się z prawej strony softu gdzie trzy kreski. Dodatki też przetłumaczone. Artykuły tłumaczące funkcje włącz translator, tam wszytko zrozumiale. Cześć dokumentacji już jest w języku angielskim. Jak uda mi się w weekend zmontuje film na na YT gdzie pokazuje krok po kroku co i jak. Stare swoje filmy usunąłem bo od wersji 2,6 do obecnej już bardzo zmieniło się zarówno w logice jak i w wyglądzie co mogło wprowadzać w błąd.

 

Napisz do admina poproś o film z zamkniętego szkolenia tam ponad jest 4h nagrania, zmontuje Tobie paczkę z plikiem ( wyłącznie dla Twojego prywatnego wykorzystania). Wszytko tłumaczyłem online na Polski, pomocne głownie aby załapać jak pisać swoje szablony, pokazuje jak lepiej konfigurować soft, inne. Ostatnie zmiany to czytaj opis zmian na zamkniętym forum, post zawsze tłumaczony na Polski włącznie z opisami.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli serwer nie ma opcji bulletproof  to proxy konieczne ale nie tyle dla Xneolinks a dla tego, żeby Ciebie nie wywaliły z hostingu za abuse.

W pierwszym poście masz link do proxy które polecam i support również na takich testują betawersje, 5 szt dedykowanych ( nie semi-dedycate) wystarczy na 2 kopie Xneolinks premium.

Proxy jeszcze konieczne jeśli linkujesz ciągle na tych samych listach z tego samego IP i miejscówki moderowane, wtedy admini banują Twoje IP serwera i skuteczność softu spada. Można zmienić IP w przypadku serwera bulletproof lub dawać proxy które po 30 dniach dostajesz nowe.

 

p.s bardzo ważne nie każde proxy poprawnie działają przez przeglądarkę ( a Xneolinks soft przegladarkowy). To, że scrapebox czy inny soft post-get pokaże, że proxy działa nie znaczy, że te proxy będą działać w Xneolinks czy Zennoposter. Proxy z buyproxies pod przegladarkę działają dobrze bo firma sprzedająca proxy ma swój plagin do popularnych przeglądarek. Od tego zaczynali swoją przygodę z proxy - sprzedawali proxy pod przeglądarki dla surfowania w internecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam następujący problem:

Świeżo zainstalowana wersja 4.1.9 PL

 

Wersja systemu: win 8.1

 

Program się uruchamia, ustawiłem, dodałem projekt, wcisnąłem start i wyskakuje komunikat że potrzebuje MS framework 3.5 koniec

 

Oczywiście mam ms framework 4.5 a migrować przecież się nie da...

A w wolnej chwili forum-budowa.pl ew. praktycznie Uwaga awaria!

A to: portal branży budowlanej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. W panelu klienta jest takie coś jak przycisk "Wsparcie"  należy zgłaszać tam, lub support na forum, na PIO suport nie siedzi.

2. Oczywiście Xneolinks działa pod freemwork 4.5

3. Ja obstawiam brak latki Windowsa z pierwszego potu tego tematu, niewłaściwe zlokalizowanie softu ( nie może być na pulpicie, innym dysku a tylko i wylącznie na dysku C w katalogu glówny, usuniecie któregoś z plików przez antywirus lub freewail, inne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności