Skocz do zawartości

[XNEOLINKS] kompleks programowy do zdobywania linków, harwestowania, indeksowania. Przeglądarkowy, jest Polska wersja językowa. SEO soft do link buildingu


MaxPan

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie czy soft będzie działał bez problemu na Windows Server 2008 R2 Standard?

 

Dzisiaj kupiłem licencję i nie chcę zacząć od migracji ;-)

 

W pierwszym poście jest wzmianka o Windowsach Serwerowych, lecz wolę się upewnić.

 

Ile czekacie na przydzielenie licencji od zakupu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ma działać na takim Windows, licencje aktywują i wysyłają zazwyczaj w 24h. Musisz jeszcze na ten sam email na który kupiłeś licencje zarejestrować się na forum.

Tam zostanie utworzony panel klienta.

https://xneolinks.com/forum/index.php

Gadałem z adminem przed chwilę będą prawdopodobnie dzisiaj wysyłać, trocha osób kupiło w promocji więc support prosi o cierpliwość. Musza wygenerować klucze (dwa na premium) , zrestartować serwer licencyjny, utworzyć panel klienta wprowadzić tam klucze, email, inne. Ale mają zmieścić się w deklarowanych 24h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to xneolinks ma sie do takiego gsa?

 

 GSA post get soft Xneolinks przeglądarkowy ( jak Zennoposter), tylko w Xneolinks nie musisz pisać szablonów bo ponad 120 już są wbudowane w soft. Generalnie nie są podobne w ogóle te softy, po interface, budowie, obsłudze, skuteczności.

Ostania baza od autorów to 17k znalezionych linków( na 17k unikalnych domenach) i nie ma tam komentarzy WP, czy trackbacków.

GSA nie ma abonamentu - Xneolinks ma. Cena zakupu 3x drożej. GSA szybszy bo dziala postgetem. Xneolinks ma prosty system makrosów (pisania własnych modów), recaptcha2 wysyła, slidercaptcha lamie sam, jawascript nie jest przeszkodą w żadnym miejscu strony www. GSA nie działa z jawascript w ogóle.

Co do miejscówek ciężko Tobie wytłumaczyć jeśli nie wiesz, ale powiedzmy tak w Xneolinks inne miejscówki, wiele CMSów 99% osób nawet nie słyszało nazwy. Xneolinks to tylko narzędzie, jak masz dobrą strategie jak te linki przyłożyć to działa to i rankuje, jak nie to nie.

 

Jeśli będziesz konkretnie zainteresowany mogę Tobie załatwić wersje triall ( pełna wersja ale na parę dni). Zobaczysz sobie, przetestujesz bez żadnych zobowiązań.

 

 

 

A jak zrobiłeś, że masz forum po Polsku ? i czy można wysłać ponowną próbę o link aktywacyjny - zarejestrowałem się i nie dostałem maila z linkiem?

 

 

Autorzy kupili licencje IPB specjalnie bo tam jest język Polski i można go ustawić każdemu jako domyślny. Dla tego są 3 forum i Rosyjskojęzyczne i Polskojęzyczne i Angielskojęzyczne w jednym miejscu ale każdy sam interface może mieć swój. Użytkownikom to podoba się, a koszt nie jest aż taki duży kupując cały pakiet z bagtrackerem, panelem wsparcia, sklepem, blogiem, integracją z Avangade, inne. Ogólnie IPB obecnie jest najlepszym tego typu rozwiązaniem, PiO też przecież stoi na IPB.

Linka nie dostajesz bo konto aktywuje się ręcznie przez admina jak na forum xR, Zenno, Inne

Konto musi być na ten sam email na który przypisana licencja inaczej nie aktywują. Hasła  polecam robić skomplikowane bo, są niejednorazowe próby generowania loginów i haseł przez automaty aby dostać się na forum, a forum to i panel klienta. Prawda licencje nie da się "ukraść" bo niema sposobu przeniesienia, ale klucze mogą skopiować i próbować instalować soft u siebie. Więc lepiej nie dawać prostych haseł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh.. myślałem że kupie, ale póki co wygląda na to, że fantastyczny, centralny europejski system weryfikacji numerów VAT/nip wypie.dolił się pod naporem ruchu i za nic nie idzie przejść przez formularz Avangate - zwraca błąd w numerze NIP/VAT EU, bo nie może go sprawdzić na https://ec.europa.eu/taxation_customs/vies/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, z tego co dowiedziałem się to było tak jak jak mówiłeś, w Avangade zewnętrzny serwis sprawdzania NIP EU po prostu długo zwracał odpowiedz. Zainteresowanie było duże dla tego licencje ciągle jeszcze wysyłane te z wczoraj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wyjaśniło się z tą walidacją vat eu - serwery "Komisji Europejskiej" miały atak DDoS - https://wiadomosci.onet.pl/swiat/politico-europe-hakerzy-zaatakowali-serwery-komisji-europejskiej/9g8067

 

Fajnie, że mi się udało kupić. Czekam sobie czekam cierpliwie na aktywacje konta na forum i podbijam wątek do góry ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zarejestrowałeś się na forum konto na email na który będzie licencja to aktywują jak dostaniesz list z kluczami. Jeśli będą pytania po instalacji pisz na forum support jak będę mieć chwilę mogę Tobie zainstalować i skonfigurować zdalnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z konfiguracją maila po aktualizacji Xneo. Dostaje komunikat, że nie może się połączyć pomimo tego, że wcześniej nie było problemu. Podejrzewam, że to może być problem w serwisie w którym mam mail.

 

Możecie polecić dobry serwis do maili gdzie mogę podpiąć swoją domenę i gdzie jest catchall?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności