Skocz do zawartości

[XNEOLINKS] kompleks programowy do zdobywania linków, harwestowania, indeksowania. Przeglądarkowy, jest Polska wersja językowa. SEO soft do link buildingu


MaxPan

Rekomendowane odpowiedzi

Cytuj

W raporcie wychodzi mi ze dodaje podstrony ale jak sprawdzam ręcznie profile to wychodzi mi, że zostawia linka ale do strony głównej w szczególność na forach kunea. Potem jak ręcznie na profilu podmieniam stronę główna na podstronę jest ok ale przecież nie będę tak robić tego ze wszystkimi podstronami :(

Tak mogę doradzić -należy pokazać taki przykład ( dać url) gdzie podstronę ręcznie możesz dodać a automatem nie. Góra zamkniętego forum przycisk Bug Tracker tam to zgłaszasz. Generalnie nie zauważyłem takiego problemu, co prawda już jakiś czas Kuhena nie linkuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OSV przeliteruje jeszcze raz. Owszem ticket utworzyłeś ale URL gdzie ucina i jaki url ucina nie podałeś....

W sofcie ograniczeń po długości  nie ma w makrosie kuhena, ale w profilu kuchena CMS Joomla jest 255 znaków zazwyczaj ( domyślna długość URL ustawiona przez autorów Kuhena). Aby sprawdzić czy to soft ucina Czy Ty, (sam CMS) należy wiedzieć gdzie i co ucina, a Ty tworzysz ticket i nic nie piszesz konkretnie, jak osoba z supportu ma to sprawdzić?

 

p.s pisze na PiO bo uparcie na support forum z Tobą nie można dogadać się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 2.03.2017 at 0:04 PM, MaxPan said:

W Xneolinks nic z API nie zmieniali więc prawdopodobnie jakieś zmiany były w samym speed-links,

 

 

Po naszej stronie nie było żadnych zmian.  Wystarczy przepuscic ruch przez np.  Fiddler zeby jasno widziec gdzies jest problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MaxPan napisał:

W sofcie ograniczeń po długości  nie ma w makrosie kuhena, ale w profilu kuchena CMS Joomla jest 255 znaków zazwyczaj ( domyślna długość URL ustawiona przez autorów Kuhena).

 

faktycznie chodziło o tą ilość znaków gdyż po odpowiedzi z forum xneolinxa ponownie sprawdziłem. Te ręcznie wprowadzone linki też mi poucinało w CMS Joomla,  kilka znaków ale jednak ucięło i musiałem się dokładnie przyjrzeć żeby to zobaczyć.

Orientujesz się może czy jakieś inne cmsy nie mają takich domyślnych ustawień ze znakami lub mają jakiś większy zakres żeby dodawać podstrony ? ewentualnie jakaś mała podpowiedź jak linkować podstrony xneo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
faktycznie chodziło o tą ilość znaków gdyż po odpowiedzi z forum xneolinxa ponownie sprawdziłem. Te ręcznie wprowadzone linki też mi poucinało w CMS Joomla,  kilka znaków ale jednak ucięło i musiałem się dokładnie przyjrzeć żeby to zobaczyć.

Orientujesz się może czy jakieś inne cmsy nie mają takich domyślnych ustawień ze znakami lub mają jakiś większy zakres żeby dodawać podstrony ? ewentualnie jakaś mała podpowiedź jak linkować podstrony xneo ?

Możesz linkować z artykułów. Tak w zasadzie nie ma limitu.

Polecam gry dla dzieci na Androida i iOS: Puzzle dla dzieci, kolorowanki dla dorosłych iTunes, i coś dla miłośników szybkich gier - The Square puzzles

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, droopy napisał:


Możesz linkować z artykułów. Tak w zasadzie nie ma limitu.

 

Artami wiadomo ale chciałem też profilami i nie wiem czy skracać urle podstron do 255 znaków czy szukać innych cmsów, które mają większy zakres niż 255 znaków. Fajnie by było gdyby ktoś podrzucił jakiś temat do przetestowania :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

Fiddler zeby jasno widziec gdzies jest problem.

ale już dawno to poprawiono, co było opisano na PiO, w tym temacie na poprzedniej stronie cytat:

  • Poprawiono wysyłanie linków do speed-links.
Cytuj

Orientujesz się może czy jakieś inne cmsy nie mają takich domyślnych ustawień 

Mozna zawsze stosować skracacz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja Xneolinks 4.2.7.1

 
  • Dodano CMS *szczegóły i footprinty na zamkniętym forum, na osnowie makrosa.
  • Dodano CMS *szczegóły i footprinty na zamkniętym forum, na osnowie makrosa.
  • Dodano CMS *szczegóły i footprinty na zamkniętym forum, na osnowie makrosa.
  • Dodano CMS *szczegóły i footprinty na zamkniętym forum, na osnowie makrosa.
  • Dodano CMS *szczegóły i footprinty na zamkniętym forum, na osnowie makrosa.

p.s proste makrosy nie są kodowane, można ich bardzo lawo zmieniać i modyfikować pod własne potrzeby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z programem. hosting na amazon o dobrych parametrach ( 32 giga i 8 x procek) 10 prywatnych proxy z buy proxies  a program na tej liscie dolaczonej do softu ma strasznie niska skuteczność. Na początku gdy ładowałem cała baze naraz to zostawiając vps na noc przerabiał zaledwie 600 linków z czego może 50-80 sukcesów i to chyba były prawie same guestbook. Po całym dniu działania program się wieszał i często xneobrowser się restartował .

 

Nie wiem co jest grane. Na początku jak instalowałem tą maszyne to wyskakiwał mi komunikat o braku frameworka 3.5 zainsyalowalem  i juz jest ok ale z tymi sukcesami jest problem . dodam że zuzycie procka jest bardzo male

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kevin19x na górze support forum Xeno jest takie coś jak przycisk "Wsparcie" "Bag tracker".

Dodam tylko, jak piszą użytkowniki sukces na dolączonej bazie ( pierwszy przebieg bez linkowania ponownego nie udanych) wynosi ok 70-80%, więc problem masz jakiś lokalny. Jeśli support będzie mieć czas może zobaczyć ( wcale nie musi bo to problem u Ciebie) przez zdalny pulpit co złe robisz. Ogólnie zazwyczaj wciśniecie przycisku "Przywróć ustawienie producenta" pomaga w większości takich problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W panelu klienta jest dostępna nowa wersja sygnowana numerem 4.2.7.2

Główne zmiany dodano obsługę nowych CMS przy pomocy otwartych matrosów,  zmiany w/d Waszych zgłoszeń, dostosowano algorytm do nowej wersji PHPbb, dostosowano ADDurl do zmian w Google, w API "Speed links" dodano zabezpieczeniem przed ponownym wysłaniem tego samego URL, dodano obslugę znaków specjalnych w haslach, inne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwery licencyjne działają, soft aktywuje się, automatycznie aktualizuje się. Sprawdziłem 30 sek temu.

Jeśli masz taki komunikat prawdopodobnie:

1.Coś u Ciebie lokalnie blokuje połączenie z serwerem licencyjnym polecam zrobić ping na serwer

2. Masz zablokowaną licencje, czemu pisz na support

3. Masz niezapłacony abonament

4. Majstrowałeś przy plikach

5.Zbyt często wyłączałeś i włączałeś soft - wiole, wiele krotonie( pierwsza blokada 1 h)

6. Inne przyczyny dowiesz się korzystając z narzędzia pod nazwą "Support" "Wsparcie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności