Skocz do zawartości

[XNEOLINKS] kompleks programowy do zdobywania linków, harwestowania, indeksowania. Przeglądarkowy, jest Polska wersja językowa. SEO soft do link buildingu


MaxPan

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki to jest parser z dialogiem, a jaki bez dialogu?

z dialogiem to jak napotyka pytanie otwiera sie okienko i ty możesz wpisac odpowiedz. bez dialogu to tylko zapisuje do bazy gdzie możesz ręcznie wpisać sobie odpowiedzi. Trzeba ustawić jeszcze ilość prób bo texcaptcha nie jest jedna a może być i 20 kompletów. Soft będzie próbować rejestrować się tyle razy ile jemu dasz komendę i za każdym razem zapisywać tekstcaptcha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co otrzymałeś znaczy musisz mieć nabyty towar bez niego trudno przy kontroli coś udowodnić.

No chyba nie wpisaliście jak kupowaliście licencję tego softu w tytule "bambaryła"? Po drugie to co pisałeś to czyste brednie, bo dotyczy to tylko zakupów z USA, Rosji, Chin i podobnych krajów a nie z PL, bo tutaj jak nie masz papiera (faktury) w ręce (wystawionego przez sprzedającego) to jedyne co możesz zrobić to usiąść i płakać.


Ale to nie temat z zakresu ksiegowości.

No właśnie, tym powinny się zajmować poważne, dokształcone osoby a nie pseudopozycjonerzy z PiO. Ja tam swojego słucham i jak mówi, że można to można a doświadczenia już miałem z niejednym księgowym i księgową i wiem jaki burdel potrafili zrobić na najprostszych rzeczach.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na support@xneolinks.pl ID transakcji paypal, adres paypal, adres na jaki wysłana mala być licencja. Niema tam od Ciebie żadnego zgłoszenia, że nie dostałeś email (sewer pocztowy niema zwrotu). Wszystkie osoby co "niedostali email" znaleźli jego w folderze "spam".

PiO to nie dział obsługi klienta, proszę korzystać z email, to przyspiesza reakcję na zgłoszenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DDos leci na jedna z największych sterowni, ok 23 + polskiego obiecują że serwery wstaną. W kolejnym update (2.8) obiecują automatyczny system przełączania serwerów licencyjnych na zapasowe w razie ataków lub awarii.

Jak tylko wystaną serwery będzie update do 2,7. do update będzie dołączona baza stron( Joomla k2) gdzie można dać artykuł z linkiem. Link do bazy będzie dostępny na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności