Skocz do zawartości

[XNEOLINKS] kompleks programowy do zdobywania linków, harwestowania, indeksowania. Przeglądarkowy, jest Polska wersja językowa. SEO soft do link buildingu


MaxPan

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś mi wytłumaczy jakim sposobem piszecie o skuteczności jak soft maili nie pobiera? Kilkanaście projektów puszczałem, maile na przeróżnych serwerach - od dedyka przez vpsy po sharedy. Ustawiane przez imapa z ssl, bez, przez popa itd. Zawsze jest tak ze przy starcie jest wszystko cacy, rusza, maile spływają, czyta je (w przypadku imapa) i pokazują się sukcesy a następnie po kilku - kilkunastu minutach przestaje sobie czytać maile. Wczoraj przez noc zrobił mi ponad 1k rejestracji (tyle maili nieprzeczytanych bylo na skrzynce) a sukcesów tylko kilkanaście, tych, które zrobił zaraz po starcie. Nie wierzę, że tylko ja mam taki problem.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@blake - nie tylko Ty. Ja sobie póki co dałem na wstrzymanie i nie marnuję czasu, z odpalaniem projektów poczekam aż soft przestanie być betą i będzie normalnie się dało z nim pracować. Akurat są Święta ;)

Web Systems: strony www, ecommerce, integracje, marketing internetowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przed chwila napisałeś że soft nie nadaje się do użytku.... v 2,9 to wersja z wczoraj :D

Dobra jeśli komuś coś nie działa, to polecam (sam tak robię) najpierw sprawdzać siebie, swoje serwery ( VPS co wykorzystujecie do poczty) i inne ustawiania a później napisać konkretnie dając jakiś przykład na support. Ja nie będę pilotować ten soft non-stop i nie będę za każdym update nagrywać film. I

Napisałem w pierwszym poście tego tematu, wiem że niektórych to boli, ale czas nie stoi w miejscu publiczne miejscówki nie mogą być "prywatne". Soft działa co pokazałem, co nie znaczy że nie może być jakiegoś problemu, ale niema takiego co uniemożliwia pracę z softem.

Kolejne update będą tylko po rosyjskim, minimum 1 tydzień testowania przez użytkowników wersji w cyrylice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że czasem (nie zawsze) jeżeli dodamy pocztę do okienka, to przy ponownym uruchomieniu softu - adresu i hasła tam nie ma. Dane serwera czyli port, serwer poczty itd - te dane są, a znika adres i login do poczty. Może to jest problemem? Chyba, że soft zapisuje te dane i dlatego to znika?

  • Like 1

Internety robie! Jeśli Ty też to sprawdź nowy SAX.PL - tani hosting www. Kod rabatowy dający 50% zniżki to: [sAX2014].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MaxPan kurde, wydaje mi się, że albo dalej nie rozumiesz o co chodzi, albo jeszcze nigdy nie robiłeś na tej wersji (polskiej, bo może ru działa dobrze) blasta na większej bazie niż 169 stron i na własnym mailu (nie yandex.ru). Weź dla testu sobie sprawdź bazę 1k k2, załóż maila na własnej domenie i puść blasta i zobacz co się dzieje. Przez pierwsze minuty wszystko jest ok, czasami nawet dość długo jest ok (potrafi dojść do 230 sukcesów) i nagle w jednej chwili "zapomina" czytać maile, potrafi przelecieć całą bazę z rejestracją do końca, stanąć na tych 200 sukcesach a na skrzynce 800 maili nieprzeczytanych zostawi.

I nie działa to na 2.9, bo specjalnie czekałem na tą aktualizację. Jak by działało to bym właśnie leciał blasty a nie tracił czasu na pisanie że nie działa.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blake film nagrany na sofcie.pl właśnie zapuszczam bazę 40 000 na tej wersji nagram początek i koniec. Chyba 40 000 URL dla ciebie to będzie wiarygodna próbka.

Dane serwera czyli port, serwer poczty itd - te dane są, a znika adres i login do poczty.

To celowa funkcja. Jeden projekt - jedna poczta

On sobie te dane cashuje, oni nie znikają. Ale w tekstówce ich niema tak aby ludzie do innego projektu nie używali tego samego adresu e-mail.

Zrobiono to po tym jak użytkowniki skarżyli się na niska skuteczność, okazało się że powtórnie używali tego samego adresu email z innego projektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, będzie, tylko na mailu we własnej domenie.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności