Skocz do zawartości

[XNEOLINKS] kompleks programowy do zdobywania linków, harwestowania, indeksowania. Przeglądarkowy, jest Polska wersja językowa. SEO soft do link buildingu


MaxPan

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że tych 200 dolców żałować nie będziesz.

  • Like 1

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do bazy ogolniedostepnej, i skutecznosci na niej. Teraz ma być za pierwszym przebiegiem ok 3500 dalej trzeba jeszcze raz linkować nieudane. Update bazy będzie w najbliższym czasie. Miejscówki nie działające zostaną zastąpieni działającymi. Jeśli w nieudanych będą miejscówki gdzie tylko tekstowa captche admini zmienili to ta captcha zostanie dodana do bazy. Natomiast polecam samemu sobie bazę tekstowych captcha uzupełniać bo to zwiększy skuteczność na "surowej" bazie.

Co do Diskuz w najbliższym czasie będzie dodany chiński OCR dla przejścia przez captcha z języku chińskim, koreańskim, japońskim. Wzrost skutecznosci będzie ogromny.

Co do K2 Mariusz jeśli masz soft szybszy do k2 to on niema takiej skutecznosci, to jest oczywiste bo chodzi o jawa i flashe - nie da się zrobić szybszy soft aby przechodził przez te zabezpieczenia i jeszcze w miedzy czasie robił inne rzeczy. Moduł Joomla w tym sofcie do k2 zawiera tak jak pisał Blake ponad 20 szt samych typów rejestracji, aktywacji, postowania. Dodatkowo XNEOLINKS dodaje nie tylko przez K2 a przez inne module też.

Do tych robią swoje bazy i piszą, że słabo na polskich forum.

Xneolinks potrafi przechodzić przez tekstowe captcha, dodatkowe pola ale sam tego nie zrobi trzeba jego nauczyć tej captcha i tego pola.

Wiem bo robiłem sobie szablony pod ok 150 dobrych polskich forum pod szeptankę i wiem, że 90% aktywno-zyjących polskich forum mają po modyfikowane pola i zabezpieczenia. I ogólnie ten soft to na spamiarka forum, nie po to został napisany, silniki forumowe zostali dodane nie tyle dla ogólnego ich orania a do zrobienia linka na tych gdzie captcha na przykład w jawa i inne softy to nie przechodzą a link jest widoczny i dofollow.

Soft będzie rozwijać się w kierunku niezaspamowanych, rzadkich miejscówek. Jeśli ktoś chce pracować na silnikach forum to są do tego przeznaczone softy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przenieść licencje na inny komputer:

1.Wysyłamy kod licencji z emalia na jaki przypisana licencja na e-mail support@xneolinks.pl

2. W ciągu 24 h klucz zostanie zresetowany i można będzie użyć jego do aktywacji oprogramowania na nowym komputerze, serwerze.

Po sylwestrze będzie zmiana polityki cenowej, miedzy innymi przejęcie z wersji standard na wersje pro dla osób co kupią wersje standard po tych zmianach będzie drożej na 30%.

Update bazy dołączonej do oprogramowania już gotowe na 80%, update będzie dostępne po sylwestrze.

Dzisiaj będzie update oprogramowania ( wymuszone głownie tym że wyszło update jednego z kluczowych plaginiów w Joomla) co spowodowało spadek skutecznosci na tych miejscówkach gdzie zrobili już update.

Dojdą nowe miejscówki (CMSy), zostaną zmodyfikowane parę wcześniejszych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszła nową wersja programu Xneolinks 3.0 a niej miedzy innymi ta lista zmian:

(zmian więcej ale...nie wszytko trzeba głośno anonsować)

Poprawiono zapisywanie nieudanych stron z bazy, z niektórych logow błędów. Wcześniej było możliwe, że części witryny nie należą do udanych i nie do nieudanych .
Naprawiono i ulepszono pracę z artykułami na jednym z komponentów ( update komponentu).
Jeśli używasz separatora do artykułów i spiny, artykuły będą wykorzystywane po kolei.

Teraz dla danego artykułu, można określić żądany tytuł,pomaga to utrzymaniu spójności.
Poprawiono algo - jeśli jest dostępny tylko jeden artykuł, bez separatora i synonimów ( okazuję się tak ktoś postuje a autorzy zakładali, że to niemożliwe).
Dodano możliwość korzystania z szablonów , wraz z separatorem w artykule.
Zaktualizowany algorytm pracy z cms Coppermine Photo Gallery.
W konfiguracja poczty dodano możliwość używania starej funkcji do pracy z własną pocztą. To działa tylko z IMAP i może być przydatny tylko w bardzo rzadkich przypadkach, kiedy połączenie z pocztą szwankuje na pop.
Teraz proxy są sprawdzane pzred, połączeniem z pocztą.
Dodano ImageTyperz chiński OCR. Może to być przydatne dla tych, którzy potrzebują odczytania captcha w języku chińskim.
Znacznie poprawiła się skutecznośc z CMS PHP-Nuke:
Dodano wsparcie dla blogów journal.
Dodano postowanie na phpbb, eboard.
Ulepszono wypełnianie i dodano wsparcie dla nowych typów profili.
Dodano wsparcie dla cms pragmaMx.
Drobne poprawki..

Pomóżcie nic Oskar

napisałem na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena będzie nieznacznie zmieniona na +, po 3.01.2015

Natomiast zasady zmiany wersji standard na premium dla nowych użytkowników będzie działać na tej samej zasadzie co w zenno, to znaczy 70% kosztów wersji standard przejdzie na wersje pro. Wszystkie zmiany cenowe nie będą dotyczyć dotychczasowych klientów ( klientów co kupili lub kupią soft do ogłoszenia tych zmian).

Zostałem poproszony aby przekazać najlepsze życzenia i pozdrowienia od ekipy Xneolinks z okazji nadchodzącego nowego roku.

p.s oni już zaczęli pić bo mają +5h do przodu.Na wszystkie e-mali i zgłoszenia będą mogli odpowiedzieć 2.01.

Licencje i pliki również będą wysyłane już 2.01.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że pójdzie w górę,podrożeje nieznacznie na razie.

W pierwszym poście było zaznaczone na samym początku, że obecna cena to cena promocyjna.

Kończą się pracy nad modułami co tak naprawdę i zawierają tyle funkcjonalności jak osobne sofy.

Nowa baza będzie znacznie większa.

Ale proszę nie obawiać się styczniowa podwyżka nie będzie jakaś drastyczna z tego co mi powiedzieli.

Związane to również z tym, że wyjdzie wersja angielska a ona na stracie będzie mieć już cenę inna jak obecna wersja polska i rosyjska.

Po sylwestrze czeka soft również update bazy polskich imion, nazwisk, zainteresowań, profesji bo jest tam parę dziwnych, śmiesznych rzeczy nieprawidłowo przetłumaczonych translatorem, Baza ma 30 000 linijek więc ręcznie tego nikt nie tłumaczył ( mówię o profesjach i zainteresowaniach, hobby).

Jak tylko obecna wersja już będzie w pełnie zaktualizowana wtedy wyjdzie parser (automatyczny harwester). Po tym do softu dołącza nowe module.

Co do dostępu do update bazy dla użytkowników wersji standard które nie maja dostępu do forum, będzie dostęp do forum a dokładnie do jednego działu gdzie są linki na aktualną bazę dołączona do oprogramowania i linko do poszczególnych wersji jeśli by w automatycznym update poszło coś nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od godziny testuje, tzn publikuje bo też tyle samo czasu bawię się ustawieniami, zauważyłem że soft nie chodzi na XP, wieszał się w momencie sprawdzania możliwości skrzynki pocztowej.

Teraz działam na Win8 i działa. Działam na jednej skrzynce o2.pl sam ją najpierw stworzyłem.

Program działa strasznie wolno, po godzinie czasu mam:

Wykonuję linkowanie. Zakończono 18 z 110. Sukces: 11

Co do miejsc gdzie został pozostawiony link oceniam je jako dobre.

Rozumiem że to demo i wersja 3.0 jest bardziej dopracowana dlatego myślę że soft godny uwagi ale dla ludzi co będą sami wyszukiwać dobre listy...

A w wolnej chwili forum-budowa.pl ew. praktycznie Uwaga awaria!

A to: portal branży budowlanej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bestos w pierwszym poście napisałem soft nie działa na XP, chodzi o freemworka 4,5 tego co wiem.

Windows XP to system operacyjny który nie jest wspierany nawet przez jego producenta. Xneolinks nie będzie pracować z tym systemem operacyjnym bo niektórych bibliotek XP po prostu nie posiada takie info dostałem od autorów.

Wersja demo nie jest przeznaczona do linkowania a tylko i wyłącznie do zapoznania się z funkcjami oprogramowania - jak utworzyć projekt, jak dodać bazę, jak wygenerować raport.

Szybkość demo jest nawet wolniejsza od wersji standard, każdy by chciał za darmo wzięć soft podlinkować, uzyskać na szybko 100 linkow i zapomnieć :D

Przypomnę większość producentów seo softów nie udostępniają DEMO w ogóle.

Bestos również w tym temacie pisałem o kontach pocztowych, pisałem i o o2.pl

Największą skuteczność soft uzyskuje na własnych skrzynkach pocztowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności