Skocz do zawartości

[zlecę] pozycjonowanie strony


Janosik dla Firm

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

do tej pory mam różne doświadczenia z firmami pozycjonującymi. Obecna przez kilka miesięcy nie zrobiła zupełnie nic, więc podziękowałem za 'współpracę'.

Jeden z forumowiczów miał ciekawą ofertę, prezentowała się nieźle, nawet cena była atrakcyjna. Niestety kiedy ów firma poznała frazy stwierdziła, że nie może zaproponować mi tej ceny, którą reklamują, a na prośbę o przedstawienie indywidualnej wyceny moje maile pozostają bez odpowiedzi.
Postanowiłem więc stworzyć ten wątek.

Poszukuję osoby lub firmy, która zechciałaby podjąć się pozycjonowania mojej strony www.janosikdlafirm.pl na niżej wymienione frazy:
kredyt dla firm kraków, kredyt dla firm łódź, kredyt dla firm wrocław, kredyt dla firm poznań, kredyt dla firm gdańsk, kredyt dla firm szczecin, bydgoszcz, kredyt dla firm lublin, kredyt dla firm katowice, kredyt dla firm białystok, kredyt dla firm gdynia, kredyt dla firm częstochowa, kredyt dla firm radom, kredyt dla firm sosnowiec, kredyt dla firm toruń.

Są to największe miasta pod względem ludności w Polsce, dlatego też sugeruję się tymi frazami, być może ktoś z państwa, kto zna się na tym lepiej będzie w stanie zaproponować inne frazy, które okażą się skuteczniejsze dla przyciągnięcia klientów, którzy byliby zainteresowaniem kredytu dla ich firmy.

Prowadzę mikroprzedsiębiorstwo więc nie ukrywam, że zaraz po efekcie liczy się dla mnie również cena za wykonanie usługi.

Uprzejmie proszę zainteresowanych państwa o przesłanie wyceny na mój adres email: zlotkowski@janosikdlafirm.pl lub za pomocą prywatnej wiadomości. Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności