Skocz do zawartości

Planeta-seo :Wyjazd integracyjny 2017


Newsbot

Rekomendowane odpowiedzi

Grupa Tense: Wyjazd integracyjny 2017

Od zawsze powtarzamy, że nie samą pracą człowiek żyje, dlatego również w tym roku tradycja letniej integracji została podtrzymana i weekend 18-20 sierpnia spędziliśmy nad jeziorem w Boszkowie. Miejsce...

Poleca: Polska Planeta SEO

View the full article

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przydatne informacje, dawno nie czytałem takiego artykułu w którym naraz nagromadziło się tyle wiedzy i praktycznych rozwiązań. Oby tak dalej POLSKA PLANETO SEO!

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Newsbot napisał:

tradycja letniej integracji

 

W życiu nie widziałem tak spiętej ekipy :D Trzeba było wziąć coś na rozluźnienie i potem wrzucać foty. Popatrzcie na stare wypady PiO - tam widać było luz. Nie to co tu. Masakra :D

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Nikonem napisał:

 

W życiu nie widziałem tak spiętej ekipy :D Trzeba było wziąć coś na rozluźnienie i potem wrzucać foty. Popatrzcie na stare wypady PiO - tam widać było luz. Nie to co tu. Masakra :D

Jeszcze ta kolejka do grilla masakra :D  (wy wiecie co to szwedzki stół bo ja tam widzę jednego grilla i pusty stół ) a do tego faktycznie takie fantastic plastic, patrzcie na niebo było zachmurzenie a w nocy lało :D wtedy w tym jeziorze pływałem :D nie wpadli do klubu Na Fali muza z lat 70tych :D zero pojęcia o dobrej zabawie :D 

 

Moje okolice, to wy informujcie że tam szpece z Google wpadną to chociaż te laski zabawię jak panowie sztywny palazzi :D 

 

Jak to jest PR czy tam marketing to pod firmę pogrzebową idealny :D

 

 

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szefie miałem dwie fajne (xxxx bez maści a wiekowo chyba nie potrzebuje jeszcze wspomagaczy) :D ino ja nie lubie generalnie analnie :D lubuskie i te okolice to mój region do dyspozycji zawsze :D dowiozę bimber, pooglądam gwiazdy, pogadam o prostych i ludzkich rzeczach a nie tam wiesz no co i jak :D Wolałbym sam kartofle nad ranem z ogniska zjeść niż być modelem na takich zdjęciach :D

 

Zresztą gdzie z moim pyskiem i ten tego, te laski gdybym był młodszy to bym obracał poza kolejką :D

 

Edit Ale to maść na lepsze poślizgi czy na hemo te no wiadomo drony względnie przed badaniem prostaty mam się smarować :D

 

Mam dom w Bobrowicach :D niedaleko to :D

 

Edita 2 u mnie na spotkaniu integracyjnym to chociaż koreczki były :P

 

 

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności