Skocz do zawartości

podstrona czy strona głowna


kalinowski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Cały czas pracuje nad pozycją strony głównej pod słowami które ogólnie opisują moją strone ( www.tg.kom.pl ) czyli głównie są to słowa Tarnowskie Góry itp itd.

Teraz moim planem jest wypozycjonować również strone z ogłoszeniami miejskimi i mam pytanie

Czy pozycjonowac podstrone ogloszenia.html czy strone główna biorąc pod uwagę że:

Strona główna pod frazą "ogłoszenia tarnowskie góry" jest 12 a podstrony nie ma w 100

i jeszcze jedno pytanie

czy dodawac linki z anachorem "ogloszenia tarnowskie góry" czy z "ogloszenia" chcac osiagnac pozycje wysoka pod fraza "ogłoszenia tarnowskie góry" wiedzac ze pod frazą "Tarnowskie Góry" strona ma wysoką pozycję.

Z góry dziękuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy dodawac linki z anachorem "ogloszenia tarnowskie góry" czy z "ogloszenia" chcac osiagnac pozycje wysoka pod fraza "ogłoszenia tarnowskie góry" wiedzac ze pod frazą "Tarnowskie Góry" strona ma wysoką pozycję.

Najlepiej bedzie jak bedziesz podawal anchory pod rozne frazy.

Sztuczna inteligencja (AI, artificial intelligence) to szeroka klasyfikacja przetwarzania danych. Machine Learning to technika przetwarzania danych, która umożliwia wykorzystanie przez komputery istniejących danych w celu przewidywania przyszłych zachowań, rezultatów i trendów. Drugie podejście to uczenie maszynowe (machine learning), czyli technika nauki o danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie dot. tego tematu. Czy pozycjonowanie podstron polega na dodaniu im innych keywordsow w meta? Jak to zrobic jezeli keywords mam tylko w pliku index.php a reszta podstron jest do niego inkludowana i zawieraja tylko wlasciwa czesc strony bez <head>

Aerozole Pojemniki aerozolowe Produkcja i napełnianie aerozoli

Samochody Beach Buggy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie dot. tego tematu. Czy pozycjonowanie podstron polega na dodaniu im innych keywordsow w meta?

Między innymi, ale ważniejszy jest inny tytuł i opis

Jak to zrobic jezeli keywords mam tylko w pliku index.php a reszta podstron jest do niego inkludowana i zawieraja tylko wlasciwa czesc strony bez <head>

Jedynym wyjściem będzie przerobienie struktury serwisu, zwłaszcza, że w obecnej sytuacji jest ona b. uboga, jeżeli dobrze zrozumiałem to składa się tylko z jednej strony, dla której zmienia się treść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no rzeczywiscie mam index.php w nim includuje menu i za pomoca

		 <?php 
		if(isset($id)) 
		if(file_exists("art/$id.php")) include("art/$id.php"); 
		else include("error.php"); 
		elseif(!isset($id)) include("home.php"); 
	 ?>

laduje zawartosc strony. (wykorzustuje cos podobnego do tego: https://www.kess.snug.pl/?sid=10&pid=23)

Masz moze jakis szablon do takiego czegos w php?

A moze ktos potrafi tak przerobic ten skrypt zeby po zaladowaniu odpowiedniej podstrony ladowal inne meta i titel?

Aerozole Pojemniki aerozolowe Produkcja i napełnianie aerozoli

Samochody Beach Buggy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności