Skocz do zawartości

Czy to ma jaki kolwiek sens


enowyy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zamierzam zrobić stronę www o sporcie, strona będzie zawierała kilka kategorii: piłka, koszykówka, siatkówka, żużel]. Każda kategoria będzie pod subdomena np. pilka = pilka.domena.pl w meta wszystko zwiazne z tym działem i tak z każda kategoria. Moje pytanie brzmi czy jest, jaki kolwiek sens cos takiego robić i dodawać każdą subdomene do katalogów?

z groy dzikuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona główna była by pozycjonowana na wszystkie frazy związane ze sportem i dodawana do katalogów, na serwerze zrobiłbym nowy katalog piłka i subdomene pilka.Domene.pl i pozycjonowałbym ja na słowo piłka nożna, bo im mnij slow tym chyba łatwiej wyspozycjonowac. Wiec mógłbym cos takiego zorobic, a i czy katalogi będą przyjomowac każdą nowa subdomene?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, katalogi będą przyjmować nowe subdomeny (tylko nieliczne przyjmują tylko domeny główne). A i sens pozycjonowania subdomen jest oczywiście :)

 Ratownik medyczny o swojej pasji, pracy i nie tylko polskim ratownictwie medycznym. Prowadzi także szkolenia z pierwszej pomocy i projektuje koszulki ratownictwo medyczne dla ratowników, pielęgniarek i innych medycznych specjalistów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

im mnij slow tym chyba łatwiej wyspozycjonowac

Z tym stwierdzeniem trudno się zgodzić. Wszak chyba łatwiej jest wypozycjonować pod słynny już "wypas owiec w Bieszczadach" niż pod np. "bieliznę" czy "pozycjonowanie". Wszystko zależy raczej od konkurencji na dane słowo / frazę.

Moje ulubione radio internetowe.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym stwierdzeniem trudno się zgodzić. Wszak chyba łatwiej jest wypozycjonować pod słynny już "wypas owiec w Bieszczadach" niż pod np. "bieliznę" czy "pozycjonowanie". Wszystko zależy raczej od konkurencji na dane słowo / frazę.

Wydaje mi się, że nie chodziło o ilość słów we frazie na której chce się być wysoko, tylko o ilość tych fraz do wypozycjonowanie w ogóle :)

Co do tego poziomu fraz jaki dobrałeś, to tworzenie subdomen i pozycjonowanie każdej z nich oddzielnie jest imo najłatwiejszym wyjściem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności