Skocz do zawartości

Kalendarz / Terminarz / Notatki


vel

Rekomendowane odpowiedzi

nilhir, btw ten kalendarz z listą todo to co to jest bo mi się by bardzo takie coś przydało :) powiedz mi jeszcze że ma to opcję trzymania danych gdzieś na serwerze, abym miał zawsze dostęp do listy spraw to byłoby już genialnie :)

Kup sobie nieruchomości Kraków albo apartamenty Zakopane. Obejrzyj też fotoblog Grzegorza Ziemiańskiego Nowa Huta na deser

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używałem Reinlendar'a przez dłuższy czas, ale później po prostu zrezygnowałem, bo jakoś mi się "znudził" :)

Co do kalendarza/terminarza poza Reinlendar'em, mogę jeszcze polecić programik ze stajni Mozilla - Sunbird. Jest też wersja jako dodatek do Thunderbird'a - Lighting :)

Zobacz smieszne filmiki na fume.pl :: Miej zawsze dobry humor :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy ktoś zna może taki mix Rainlendara z google desktop: chodzi mnie dokładnie o aplikację tego typu jak rainlendar bo całkiem ok pasuje on na pulpicie ale z opcją umieszczenia sobie danych na serwerze swoim, tak, żebym miał dostęp do zadań i notatek z dowolnego kompa podpiętego do sieci. google desktop nie chcę, ponieważ nie mam zaufania do wielkiego brata i tego w jakich celach przetwarza on dane użytkowników swojej aplikacji

Kup sobie nieruchomości Kraków albo apartamenty Zakopane. Obejrzyj też fotoblog Grzegorza Ziemiańskiego Nowa Huta na deser

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testowałem kilkatego typu programów i rainlendar jest IMO najlepszy :)

Duże możliwości zmiany wyglądu, praktycznie nie zabiera ramu, duże możliwości i obszerna konfiguracja.

Jeśli tylko komuś nie przeszkadza brak dostępu do tego, z innego kompa to polecam go zainstalować ;)

Systemy Wymiany Linków - Zdobądź więcej linków przy pomocy systemów automatycznej wymiany linków!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności