Skocz do zawartości

Fabryka dell w polsce!


sbvc

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie znowu przechwałki? Ja żadnych przechwałek tu nie widze :) ... wręcz przeciwnie! Premier zapowiedział więcej takich miejsc pracy i tyle. Przeczytaj cały tekst nim zaczniesz wyrażać publicznie swoje myśli horacyleo :)

Przeczytałem dokładnie i wiem co pisze tak zapowiedzieał tylko co z tego jest jego zasługą większą zasługę ma tu zespół który negocjował warunki ze strony della a nie premier który jak zwykle podpisuje się pod robotą innych. A co do fabryki to jestem za może będzie lepszy support dla polskich użytkowników ich komputerów a może da nawet zarobić nie tylko taniej sile roboczej przy taśme ale również wykwalifikowanym specjalistom których mamy a nie ściągną swoich, może nawet kadre kierowniczą będa mieli od nas a nie swoją ale to już czas pokaże. Jedno jest pewne więcej by zrobił rząd w inwestowanie w małe rodzime przedsiębiorstwa niż wspieranie rozwoju gigantów które i tak zyski wyciaga za granicę.

to tyle wedle mnie

IE to taki program, który pozwala na oglądanie internetu z Twojego komputera i odwrotnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam, bo tego nie znaleźliście pewnie :P

Strona della, oferta pracy.

https://www1.euro.dell.com/content/topics/g...;l=en&s=gen

Po kliknięciu w POLAND pojawia się lista ofert z lokalizacją :)

Ja wybrałem lokalizację: Africa-PL-Lodzkie.

LOL :)

To chyba odpowiedź na pytania dlaczego w polsce i jakie będą zarobki i traktowanie pracowników :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie, to nie ma się co podniecać tymi inwestycjami - pobudowali to, bo szukają europejskich chińczyków. Pod Wrocławiem LG ma problemy ze znalezieniem kadry, bo płacą 1200zł na rękę magistrom z odpowiednim wykształceniem i 3 letnia umowa na czas określony. Plus klauzula o rozwiązaniu i zwrocie pensji pracodawcy [sic!].

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapraszamy na lekcje czytania

Europe, Middle East, Africa - PL - Lodzkie

Jeżeli czegoś nie rozumiesz, to chociaż nie dogryzaj innym.

Jest z czego się śmiać, bo prawidłowe zapisy mogłyby mieć postać:

Europe, Middle East, Africa: PL, Lodzkie

Europe, Middle East, Africa: Poland, Lodzkie

lub coś w ten deseń.

A tak na zasadzie skojarzeń wzrokowych polegających na myślniku, Afryka - Polska = dwa bratanki :D

P.S. Życzę trochę wyluzowania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności