Skocz do zawartości

Co tu robić z linkami?


BlackHat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam takie kompletnie n00bowe pytanie (z pozoru?) dotyczace linkow. Otoz powiedzmy ze wymienilem sie jakis miesiac temu 20 linkami na zasadzie AB-BC (linki nie odwzajmeniaja się). Linki przez cały czas były i sa na stronach. Zostały zaindeksowane prez "Big Y." i MSN, Google - wiadomo :)

I teraz ten dylemat - lepiej wymienic sie z 20 nowymi stronami kasujac te linki i czekac jak te zostaną zaindeksowane przez 2 wielkie, czy moze nadal się kisić z tymi starymi linkami?

Z góry THX za odpowiedz :)

naughty.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm moze zamiast nabijac sie moglibyscie napisac cos głębszego bo posty typu

ja rowniez gratuluje.

uznaję, za nabijanie postów - bez obierania w słowa.

Zanim to zrobilem wolalem napisac temat, bo raczkuję w dziedzinie SEO i myslalem ze dowiem sie od was czegos nowego w tym temacie. A moze jakies inne pomysly?

naughty.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I teraz ten dylemat - lepiej wymienic sie z 20 nowymi stronami kasujac te linki i czekac jak te zostaną zaindeksowane przez 2 wielkie, czy moze nadal się kisić z tymi starymi linkami?

posty tego typu uznaje za pytanie: mam byc uczciwy wobec tych pierwszych dwudziestu czy nie.

odpowiedz dla mnie jest tylko jedna.

a dla Ciebie jest to dylemat: oszukac kogos czy nie.

jesli ktorys moderator uwaza, ze wyrazanie opinii jest nabijaniem postow to wolno mu i ja to uszanuje.

ale co wolno moderatorowi to nie Tobie.

https://' target="_blank">

sq- Aero Plan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee jakie oszukac? :/ Wiesz jak sie z tymi osobami umówiłem? Wątpie... nie chodzi tu o zadne oszukiwanie - tylko SEO!!

Czy dobrze bedzie wywalic te linki, a razem z tym poleca moje i wymienic sie z nowymi stronami, czy moze trzymac to dluzej np. dopodliczenia BL przez G.

ehhh za kogo ty mnie masz? :)

naughty.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz posprawdzać sobie cache stron gdzie są linki a przekonasz sie czy Google je widzi.

Jeśłi na starych 20 linkach stoisz wysoko to nie warto ryzykować i zdobyć 20 nowych a stare stracić bo skoro raczkujesz w seo to nie wiesz czy te nowe linki beda na tyle silne by Ci pozycję podnieść lub choć utrzymać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co sie wymieniac i zaraz wywalac wszystkie linki?

Najwartosciowsza wymiana to stala, nigdy nie wiesz jaki cud spotka Cie po aktualizacji PR :)

Google najszybciej chwyta linki.

Jezeli serwis z ktorym sie wymieniles "zyje" w sensie jest dobrze podlinkowany, sprawdzasz ilosc zaindeksowanych stron i po tygodniu, dwoch wiekszosc linkow bedzie widziana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności