Skocz do zawartości

Przeniesienie domeny


lamer22

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Mam takie pytanko poniewaz spotkala mnie dosyc nieciekawa sytuacja z administratorem mojej domeny i serweru. Jak sie okazalo nikt nie kwapil sie aby wystawic mi fakture przez ostatnie kilka miesiecy, kiedy sam sie o to upomnialem okazalo sie ze firma ma powazny balagan, zaczeli cos mieszac i poinformowali mnie ze musze przeniesc moja domene na inny serwis. Musza ja wyrejestrowac i zarejestrowac. Wedlug nich bedzie to trwac od 3 do 5 dni. Postanowilem wiec przeniesc domene do innego rejestratora. I tu nasuwa sie moje pytanie. Majac kody authinfo ile czasu zajmie mi przeniesienie domeny do kogos innego? Jak dlugiej przerwy w dzialaniu strony moge sie spodziewac? Byl ktos juz w podobnej sytuacji? I jak to wplynie na kochane google, czy sie mocno zdenerwuje czy jakos to przelknie?

Pozdrawiam

To nie prawda, że przeprowadzki bywają ciężkie i męczące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

omnia mea mecum porto

In general, it could be argued from the consumer point of view that the better the search engine is, the fewer advertisements will be needed for the consumer to find what they want.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności