Skocz do zawartości

ZennoPoster 5 - Zautomatyzuj każde zadanie w sieci


sebau

Rekomendowane odpowiedzi

Może zależy to od maszyny, ja jak tworzę szablony, to na domowym kompie, a to jest niezły kombajn ;)

Maszynę mam dobrą. Poza tym wersja v.4.5.0.2 ma takie same wymagania co inne wersje v4 :) Programiści z ZP też pewnie pracują na dobrych maszynach i jeżeli im coś zamula, to coś musi być na rzeczy.

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest to automat. Możesz w hamonogramie planować uruchamianie odpowiednio przygotowanych zadań a do capcha podłączyć można serwisy takie jak antigate lub DBC.

Dzięki za odp, ale musze na początku stworzyć templatki ? Nie ma już jakiś w programie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

][/u]z silnika firefoxa, gdzie zmienićopcje aby przez nią ZP pracował?

Piszesz kolego nie po polskiemu ;)

3 korzysta z internet explorer, 4 i 5 z firefoxa w standardzie, więc nic nie musisz zmieniać. Jeżeli chodzi Ci o to, za jaką przeglądarkę podaje się zenek to ustawienia masz w "profile" zakładka "browser".

@anomus

Imacros przy zenku wygląda jak niepełnosprawna zabawka dla przedszkolaków. Nie ma w programie żadnych templatek dostarczanych przez producenta. Musisz zrobić je sam albo kupić.

Edytowane przez x1349
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :D

Czy w zenno są funkcje które pozwolą mi odczytywać kody z voice skrzynki albo czytać kody z smsów (w to drugie już wątpie)

Czy obecnie w zenno da się tworzyć konta na Facebooku ? Ci to sie lepiej niż google zabezpieczyli :)

Oraz tak po za tematem czy jest jakiś sposób(próbowałem wchodzić z różnych krajów) aby zawsze podczas weryfikacji dostępna była opcja weryfikacji głosowej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jest to wersja jednowątkowa. Czy jest to wystarczające? To zależy co kogo zadowala, ja lubię jak jest szybko i dobrze. Gotowce są wbudowane.

Edytowane przez Crmad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Miałem crash systemu w czasie dzialania Zenka, musiałem resetować i po uruchomieniu nie mam w nim "Labels". Wie ktoś jak je odzywskać?

Dla potomnych odpowiedź z supportu:

"Check in C:\Users\Username\AppData\Roaming\ZennoLab\ZennoPoster\5\ZennoPoster

Find the latest by date like Task1.dat and save it as Tasks.dat"

U mnie zadziałało.

Okolice Krakowa - zdjęcia, opisy wycieczek po Małopolsce etc.

r0qqgk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności