Skocz do zawartości

ZennoPoster 5 - Zautomatyzuj każde zadanie w sieci


sebau

Rekomendowane odpowiedzi

najprawdopodobniej nie masz zainstalowanej jakiejś biblioteki w Windowsie, na ile pamiętam ++ on sobie z instalatora doinstalowuje, zobacz na ich forum oficjalnym tam jest rozwiązanie na pewno.

p.s zle popatrzyłem ( widzę nie odpala sam instalator) daj sam instalator ( plik exe) na dysk C:\dowolnanazwapodkatalogu i odpal z dysku c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edit.:

Dzięki max za podpowiedź, faktycznie brakowało bibliotek. Zenek nie mógł ich pobrać, ponieważ Kaspersky blokował. Po wrzuceniu instalki na dysk C oraz wyłączeniu antywirusa bez problemu pobrały się biblioteki i zenek się zainstalował. :)

Edytowane przez novum

Potrzebujesz domeny? Dobrego, taniego i niezawodnego hostingu WWW? Darmowego certyfikatu SSL?

 -> Aktualna oferta, sprawdź teraz ! <-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc wszystkim. Mam pytanie czy w ZP mozliwe jest tworzenie botow na sprzedaz, jako oddzielne programy? Czy tylko posiadacze ZP moga kozystac z tych botow?

Pozdrawiam.

p.s. czy ktos kto zna sie na ZP bylby zainteresowany pomoca w odpowiedzi na kilka pytan w zamian za wykupienie ZP z jego linka polecajacego? Nie mam tu na mysli dreczenie kogos nieustajacymi pytaniami, poprostu czasem wpada sie na sciane nie do przebicia dla kogos poczatkujacego.

p.s. Zauwazylem ze strone ZP mozna przegladac w dwoch jezykach angielskim i rosyjskim, po zmianie jezykow zmieniaja sie rowniez ceny za ZP. Czy ktos wie czym rozni sie ZP kupowany w jezyku angielskim od tego w jezyku rosyjskim oprucz ceny? Czy ZP zakupiony z ich strony w jezyku rosyjskim bedzie mozna uzywac w wersji angielskiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc wszystkim. Mam pytanie czy w ZP mozliwe jest tworzenie botow na sprzedaz, jako oddzielne programy?

Tak i nie. Zennobox - możesz dawać klientom boty i brać za nie $$ odpalając zennolab $$ od każdej sprzedaży. Zennobox ma limit 20 wątków co może być powaznym problemem wydajnościowym.

Generalnie zennobox to nie soft stworzony do botów na sprzedaż w masowej skali z racji że każdy update bota to koszty dla Twoich klientów (a czasami takich update wypada zrobić X w miesiącu). Koszty update można ominąć kupując samego zeenopostera ale w takim wypadku 350$ + koszt bota... chetnych wielu nie znajdziesz chyba że bot bedzie faktycznie atrakcyjny (czego przykładem może być zenblog). Z drugiej strony troche osób już zennopostera ma więc jak zrobisz fajne boty to może znajdziesz klientów, tylko po co sprzedawać boty za marną kase osobom tutaj skoro można na nich zarobić dużo więcej robiąc backlinki dla klientów płacących grubą kasę?

Zauwazylem ze strone ZP mozna przegladac w dwoch jezykach angielskim i rosyjskim

Wersja rosyjska - tylko po rosyjsku, angielska tylko po angielsku. Logiczne chyba nie;) Niczym się te wersje nie różnią poza językiem i ceną.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz x1349.

Wychodzi na to ze jesli chcialbym zaoszczedzic 20$ to musialbym sie rosyjskiego lepiej nauczyc a ostatnie lekcje z rosyjskiego mialem w podstawowce, jak bym wtedy na lekcjach uwazal to bym teraz zaoszczedzil :) pozatym wiekszosc ciekawych informacji na forum ZP tez jest po rosyjsku.

Co do tego czy oplaca sie sprzedawac boty za male pieniadze to nie bylbym takim pesymista, proste boty do wykonywania nawet najprostszych czynnosci zwiazanych z SEO i nie tylko sprzedaja sie jak cieple buleczki na forach typu Warrior Forum, wiem bo sam wydalem na nie troche pieniedzy zanim zrozumialem ze samemu tez mozna je budowac. Szkoda troche bo mam pare pomyslow na boty i myslalem ze ZP bedzie dobra alternatywa do UBot-a ktory jest duzo drozszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli ktoś nie planuje robienia swoich botów, tylko chce używać innych szablonów - np. naszych. To wersja anielska nie jest potrzebna. Wystarczy nauczyć się lokalizacji kilku rosyjskich przycisków :)

  • Like 1

 Szablony do zennopostera - ZenBLOG, ZenSocialBot, ZenOgłoszenia, Szeptacz, ZenFles, ZenReview, szablony do poczty i inne). Tylko profile VIP proszę zamawiać przez priv lub email

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edit.:

ponieważ Kaspersky blokował

info dla tych, co maja problemy. W kasperskym, w opcjach zaawansowanych należy ustawić "ZennoPoster" oraz "ZennoProjekt" jako zaufane aplikacje oraz wykluczyć z monitorowania cały folder C/pliki programów/Zenno Lab (monitor ruchu sieci bym zostawił) :)

Potrzebujesz domeny? Dobrego, taniego i niezawodnego hostingu WWW? Darmowego certyfikatu SSL?

 -> Aktualna oferta, sprawdź teraz ! <-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ze pisano, ale nie znalazłem nic o różnicy w cenach upgrade.

Czy to, że nie mam aktualizacji przeszkadza w upgrade, czy niejako oszczędzam te 50$ za aktualizację, bo otrzymuję aktualną wersję przy upgrade w cenie upgrade?

W sumie jednym z powodów dla których chcę upgrade jest to, że ostatnio zenek notorycznie mi się wiesza, przepuszcza wszystkie projekty lub robi inne dziwne rzeczy... Dlatego chciałbym go zaktualizować, a jeśli jest promocja na upgrade to warto dołożyć już te 100$ bo się przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mkrauze

zenek głównie szwankuje, jak ma mało ramu, ja dopiero po przesiadce na 64bit i 8gb ram odczułem swobodę w działaniu zenka,

4gb ram to czasami za mało, szczególnie na wersji pro.

  • Like 1

Tani, szybki i niezawodny hosting, już od 35zł rocznie  - Webhosting1st

Sklep z częściami do laptopów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupując nie jesteś w trakcie subskrypcji, to dostajesz 3 miesiące upgradów w tej cenie

Ok, dzięki za info. Czyli chyba lepszego momentu na upgrade nie będzie w najbliższym czasie, bo aktualizacji nie mam, więc de facto mam jeszcze do tego połowę czasu aktualizacji (wartych 50$) gratis.

Tylko że skoro:

zenek głównie szwankuje, jak ma mało ramu, ja dopiero po przesiadce na 64bit i 8gb ram odczułem swobodę w działaniu zenka,

4gb ram to czasami za mało, szczególnie na wersji pro.

To chyba będzie trzeba także wymienić sprzęt, skoro na wersji standard szwankuje mi (mam 64bit i 4gb ram). Prawdę mówiąc liczyłem, że może to przez jakieś braki aktualizacji i przejście (z aktualizacją) coś pomorze, ale skoro piszesz, że tu ram może być winny i że przy pro jest gorzej to chyba czas się wykosztować na nowy sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności