Skocz do zawartości

ZennoPoster 5 - Zautomatyzuj każde zadanie w sieci


sebau

Rekomendowane odpowiedzi

jeśli nie udaje Ci się kliknąć w zaden sposób zawsze możesz użyć kliknięcie po obrazku. Jesli obok jest jakiś charakterystyczny obrazek to zasymuluj kliknięcie myszki w pewnej odległości od niego aby kliknięcie padło na to pole. Następnie wpisz treść przez Keystroke.

- czasami warto użyć firebuga...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej mi chodzi ze jak cokolwiek się zchrzani, bo zdarzają się dziwne różne rzeczy, to w tedy, by kontynuowało. Mam jeden projekt gdzie dodaje mi linka do kilku różnych stron, więc jak mi się wykrzaczy 3 strona, no to nie jest dobrze.

Z każdego punktu masz 2 opcje:

- udana akcja (zielone kółko)

- nieudana akcja (czerwone kółko)

Wystarczy, że poprowadzisz strzałkę do dalszej czynności zarówno z czerwonego i zielonego kółka i wtedy będzie szedł dalej niezależnie od tego czy wykona akcję czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Mam pewien problem z zenno, a dokładnie chodzi o sprawdzanie proxy

od1p8u.jpg

Próbowałem już reinstalacji zenka oraz Windows-a (XP) i nie pomogło. Problem występuje przy prawie każdym źródle proxy czy to API z Proxy Market czy link z własnego serwera i proxy z Proxy Multiply czy innych.

z Góry dzięki za podpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ne trzeba skryptu żeby eksportowac Proxy, wystarczy zrobic prosty szablon ktory proxy zapisuje do pliku i np wysyła na serwer (ftp) . dzięki panlowaniu zadan masz np plik aktualizowany non stop. Jakie proxy chcesz itd ustawiasz w zenku potem wykorzstujesz w szablonie

 

"Na szczycie zawsze znajdzie się miejsce" - Ale potrzebujesz serwera by tam się znaleźć - Zgarnij kod rabatowy do SEOhost 40% - lub rabat do Cyber_folks - 10% - Rabat do hitme -5% - #reklama #link_sponsorowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak też myślałem, jednak nie potrafie wykonać pobrania proxy, a jeśli to przy getproxy otrzymuje jeden aktualnie uzywany adres i ten adres faktycznie mogę zapisać do pliku i wysłać dalej. @cinmar czy byłbyś w stanie coś podpowiedzieć? :)

// Poradziłem sobie -- przynajmniej częściowo kilka razy wywołując getproxy...

Edytowane przez Dawidek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za jednym zamachem nie pobierzesz całej listy proxy ponieważ zenek dla każdego projektu odpala 1 proxy, tak samo zmienna get pobiera tylko 1 proxy ( chyba że jest jakis sposob ale ja o takowym nie wiem), dlatego pozostaje zapisywanie do pliku i wysyłanie na serwer jakieś ilość np 10 szt. Jedyne zastosowanie tego sposobu do jakiegoś parsera to danie prywatnych proxy i łamanie captchy ( odpowiednie filtrowanie i przygotowanie szablonu) wtedy takie zastosowanie ma w miarę dobre zastosowanie.

Edytowane przez cinmar

 

"Na szczycie zawsze znajdzie się miejsce" - Ale potrzebujesz serwera by tam się znaleźć - Zgarnij kod rabatowy do SEOhost 40% - lub rabat do Cyber_folks - 10% - Rabat do hitme -5% - #reklama #link_sponsorowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A orientujecie sie może jak w zenku globalnie podpiąć proxy prywatne? Nie chcę ich testowac tylko aktywować dla wszystkich projektów. Dodałem kiedyś jako source plik ale i tak je testował.

Zapisz proxy w pliku tekstowym w sztywnej lokalizacji (np C:\Windows) i w każdym projekcie wywołaj plik z tego miejsca używając "List", "List processing" oraz wpisując zmienną do "Browser --> Settings --> Set proxy". Format prywatnych proxy w Zenku to "login:password@IP:Port".

Edytowane przez lament

http://spinning.com.pl - przynęty spinningowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy wie ktoś z was jak zrobić własny plik Q+A i dać odwołania do niego z zenka ?

Mam własne zaplecze postawione na różnych skryptach i część z nich zabezpieczyłem za pomocą prostego pytania z absurdalną odpowiedzią mam tu na myśli "Czy dwa dodać dwa to osiem" i odpowiedz jest potwierdzająca i mam takich pytań z 10 i nie mogę poradzić sobie z odwołaniem do tego pliku i wybraniem odpowiedniej odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy wie ktoś z was jak zrobić własny plik Q+A i dać odwołania do niego z zenka ?

Mam własne zaplecze postawione na różnych skryptach i część z nich zabezpieczyłem za pomocą prostego pytania z absurdalną odpowiedzią mam tu na myśli "Czy dwa dodać dwa to osiem" i odpowiedz jest potwierdzająca i mam takich pytań z 10 i nie mogę poradzić sobie z odwołaniem do tego pliku i wybraniem odpowiedniej odpowiedzi

Chodzi Ci o to, że masz odpowiedzi i chcesz się zalogować/zarejestrować poprzez Zenka? Jeżeli tak to musisz zastosować regexp w scanie kodu strony oraz skorzystać z logicznego operatora "IF".

Edytowane przez lament

http://spinning.com.pl - przynęty spinningowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@arve_lek - ja też nie mogę ich dłuższy czas złapać na skype. Napisz maila na support - szybciej doczekasz się odpowiedzi. Możliwe, że osoba z supportu skype akurat choruje.

 Szablony do zennopostera - ZenBLOG, ZenSocialBot, ZenOgłoszenia, Szeptacz, ZenFles, ZenReview, szablony do poczty i inne). Tylko profile VIP proszę zamawiać przez priv lub email

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A orientujecie sie może jak w zenku globalnie podpiąć proxy prywatne? Nie chcę ich testowac tylko aktywować dla wszystkich projektów. Dodałem kiedyś jako source plik ale i tak je testował.

Zapisz proxy w pliku tekstowym w sztywnej lokalizacji (np C:\Windows) i w każdym projekcie wywołaj plik z tego miejsca używając "List", "List processing" oraz wpisując zmienną do "Browser --> Settings --> Set proxy". Format prywatnych proxy w Zenku to "login:password@IP:Port".

Tak, tylko, ze to nie zawsze jest dobra opcja - czasem możemy chcieć puścić bez proxy, a np.dla projektów zenbloga w ogóle nie da się tego zrobic, bo są zakodowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności