Skocz do zawartości

Jak to jest z stronami z wysokim PR?


John

Rekomendowane odpowiedzi

bardzo latwo sprawdzic czy pagerank jest falszywy. Np dla domeny https://www.orange24.pl/, ktora ktos chce sprzedac, wystarczy wpisac ja w google. Jesli witryna nie pojawia sie - tak jak w tym przypadku, ktos zrobil przekierunkowanie i dostal PR nalezacy do innej strony. Google to rozpoznaje i daje witrynie bana. to tylko kwestia czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawde nie musisz daleko szukać, wystarczy klik: https://www.optymalizacja.com/pagerank.php

i pojawia Ci się po wpisaniu adresu:

Uwaga! Kopia zapisana w Google NIE jest kopią badanej strony! Kopia przechowywana przez Google to kopia adresu:https://www.orange.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jakoś ciężko mu będzie znaleźć klienta za tą cenę, osoby które stać na zakup domeny za taką kasę na pewno znają się na rzeczy. Aż dziw bierze, że koleś ma tylko jeden negatywny komentarz, chociaż z drugiej strony to i dobrze, bo znaczy, że jeszcze nikt nie dał się na to nabrać.

02-468x90.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby znane są strony z pr7 ale ja znalazlem jedna ktora wydaje sie nie byc znaną a chyba 7 ma

https://www.tlumaczenia-angielski.info/

Mi pokazuje że ona ma PR0

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi pr 7.. i to na dodatek nie pokazuje że jest to strona z fałszywym pr..

Może miała kombinowane PR7 i na niektórych DC to został oa na innych ma juz aktualne PR0

Według WebSeo ma PR0 a według linkvendor The determined PR is between 0 and 7!

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź czy jeszcze jakieś linki do niej prowadzą (przeanalizuj pod kątem jakiości te BL , czy stałe, tematyczne itp), sprawdź historie domeny i albo coś podobnego na tym zrób albo sprzedaj ale sądze, że jak zrobisz coś na niej w podobnym temacie i zaczniesz dobrze linkować to kasa w sumie bedzie lepsza w ciągu całego roku niż ze sprzsedaży domeny.

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzialam oferte z komputerami wolomin, ale czemu umoczona ona byla? Zreszta ten koles nawet tej domeny nie mial zarejstrowanej, tylko "zarezerowana" bo sprawdzilam to. Akurat moja domena posiada 1500 back linków, wiec raczej szybko ta suma nie zmaleje (Tak pokzauje linkvendor), strona w sieci jest od 2-3 lat. Czyli co? dalejsz linkowac, szukac, linki, zrobic serwis o podobnej tematyce i zarabiac na linkach powiedzmy na allegro sprzedanych?

Jakies jest wasze zdanie o przejmowaniu takich domen? Warto sie w to bawic?

A co jest z domeną, jesli została przejęta (wczesniej bylo cos innego, teraz cos innego), google zaindeksowalo ją juz jaką nową, PR trzyma sie taki jak był na wszystkich DC? Mozliwe, ze przy nastepnej aktualizacji PR moze spac (oczywiscie chodzi mi o wzgledy, ze pod domena byla inna strona, a teraz inna). Zakladajac ze bede linkowac ją dalej itp.

Beerbant - "zaczniesz dobrze linkować to kasa w sumie bedzie lepsza" - ale masz na mysli kasa = czyli sprzedawanie linków?

Z góry dzieki za info juz wczesniejsze :D Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ilość BL nic nie znaczy , musisz sprawdzić jakiego rodzaju są te linki bo może pochodzą z wymiany, z systemów tak więc w najblizszym czasie mogą zostać zdjęte. Zmiana treści strony jeżeli liczba i jakość BL pozostaje ta sama nie spowoduje spadku PR.

Tak , miałem na mysli sprzedaż linków gdzie mozesz miesiecznie mieć około 300 PLN x 12 miesięcy , a przy sprzedaży jak uzyskasz sume bedącą 1/3 tej rocznej za linki to bedzie sukces :rotfl:.

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności