Skocz do zawartości

Dziwna sytuacja :(


orinek25

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam pytanie, czy idzie jakoś sprawdzić czy google dało bana na stronę??

Wczoraj miałem zaindeksowaną stronę www.teksty.bydgoszcz.pl i pozycję 20-którąś na hasło przepisywanie tekstu... Również po wpisaniu w pole szukaj adresu https://www.teksty.bydgoszcz.pl wyskakiwał wynik... Dziś po wpisaniu jakiej kolwiek frazy nie ma mojej strony, też po wpisaniu adresu nie wyskakuje pożądany wynik... Czy to oznacza, że google zabanował stronkę??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak jakichkolwiek danych do udzielenia odpowiedzi.

Strona zapewne ma 3 dni i google zaindeksowało a teraz wyindeksowało.

Podaj:

Od kiedy domena.

Kiedy postawiłeś strone.

Od kiedy dodajesz linki i gdzie.

Domena od 15 września, tego samego dnia umieściłem serwis.

Google Sitemaps pokazuje iż stronę zaindeksowano 16 września.

Mapy witryn ściąga prawidłowo (ostatnio jedną godzinę temu, drugą 5 godzin temu)

Linki dodaję w katalogach, ale nie więcej niż w 10/dziennie.

I teraz jeszcze pytanie, czy mam dalej dodawać linki czy narazie wstrzymać się??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz spotkałem się z takim przypadkiem, bo zawsze nawet nowe domeny udawało mi się utrzymać, przykładem może byc sklep www.atw.bydgoszcz.pl gdzie od samego początku google utrzymuje na 3 - 5 pozycji na hasło ATW, i zmartwiłem się, czy przypadkiem google nie zabanował mi serwisu, domeny, albo niedaj Boże IP :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy nowych stronach google często wyindeksowuje stronki. Sprawdz co sie dzieje na innych dc. Za pare dni wszystko wróci do normy ;) Masz moją gwarancję. Generalnie Google nie daje bana na IP.

Rozumiem, czytałem po prostu gdzieś, że może dać bana na IP i stąd moje obawy... Tak jak pisałem wcześniej po prostu pierwszy raz spotkałem się z czymś takim, nawet przy nowych domenach.

Dziękuję za pomoc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności