Skocz do zawartości

Szybki, tani hosting dla kilku stron


cannot

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 4.10.2017 o 08:13, Mion napisał:

Przy okazji Jakub < człowiek bokujący z tej firmy > stanowi najlepszy BOK hostingowy z jakim dotychczas się spotkałem.

Potwierdzam, człowiek jest dostępny chyba 24/24 :) Szkoda, że  blutu nie ma instalatora skryptów.

Z uzyskanych informacji dowiedziałem się również, że swits ma w ciągu 2 tygodni wdrożyć darmowe certyfikaty + mają instalator skryptów.

Nie wiesz w co zainwestować pieniądze ? Wejdź na DKW.pl i zobacz sprawdzone sposoby na zarabianie pieniędzy oraz jak zarabiać na grach ! Masz problemy finansowe i potrzebujesz gotówki?Ten portal finansowy pomoże Ci wybrnąć z problemów!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, swits.pl napisał:

I kilka dodatkowych niespodzianek również się pojawi :)

Fajna by była oferta w sensie pakietu z dostępem do SSH i https://getcomposer.org/ , bo to taki standard instalacji rożnych pakietów i ich zależności.

:chatownik:

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jimmi napisał:

SSH fajna rzecz, composer też, ale to chyba mogło by rozwalić stabilność serwera,

Hhhh ekspertem nie jestem, ale composer, to tylko skrypt php, który pobiera paczki z zewnętrznych źródeł + parę innych ficzerów . Co do SSH tutaj też raczej  nie ma chyba zagrożeń, bo user dostaje dostęp do swojej przestrzeni i nigdzie dalej "nie wyjdzie". Nie wiem jedynie jak z limitowaneniem zasobów dla skryptów uruchamianych jako CLI.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.10.2017 o 13:06, Mion napisał:

Co do SSH tutaj też raczej  nie ma chyba zagrożeń, bo user dostaje dostęp do swojej przestrzeni i nigdzie dalej "nie wyjdzie

Samo ssh nie jest zagrożeniem bo to tylko protokół. Pytanie czy dostęp jest chrootowany, czy jest to dostęp użytkownika i do czego ma dostęp. Dostęp do konsoli ostatecznie daje również możliwości penetrowania sieci lokalnej (o ile jej budowa na to pozwala).

Świece ozdobne - świece na prezent lub do dekoracji
Opakowania kartonowe - opakowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Dnia 8.10.2017 o 11:25, swits.pl napisał:

Kilka dni cierpliwości panowie :)

Czy już coś wiadomo bo kończy mi się umowa i z chęcią bym się przeniósł. 

Nie wiesz w co zainwestować pieniądze ? Wejdź na DKW.pl i zobacz sprawdzone sposoby na zarabianie pieniędzy oraz jak zarabiać na grach ! Masz problemy finansowe i potrzebujesz gotówki?Ten portal finansowy pomoże Ci wybrnąć z problemów!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności