Skocz do zawartości

prosze o pomoc


schumipl

Rekomendowane odpowiedzi

Chcem stworzyc seriws o nowym kanale sportowym o nazwie "nsport" i mam problem co do nazwy domeny. .pl i com.pl, .com sa juz zajete pozostaje .org i .biz oraz .net.pl i org.pl ktory bylby najlpeszy i mialby szanse na najwieksza popularnosc?

W jaka koncowki(rozszerzenia) domen warto inwestowac? .org, . net czy tez .net.pl itp. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;) Tez mi się wydaje, że .pl to najlepszy wybów. Sam mialem podobny dylemat niedawno jak wybieralem domene dla serwisu https://www.2dell.pl Może e-nsport.pl lub też 1nsport.pl ? Tak głośno myślę

Blog - marketing internetowy, reklama w wyszukiwarkach, SEO, SEM, Usability

Darmowe kursy do pobrania: Google AdWords, zaktualizowany kurs Google Analytics

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakie są przeciw jeśli chodzi o .net w porównaniu do .pl ?

że meiszkamy w Polsce i większość stron jest .pl i łątwiej zapamiętać ?

może ma ktoś jakieś doświadczenia z tym związane, przemyślenia ?

Jeśli zbliża się Twój ślub i wesele to pewnie oglądasz różne suknie ślubne. Ciekawe suknie ślubne znajdziesz pod linkiem. Jak wiadomo suknie ślubne są tylko dla kobiet ;)

4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności