Skocz do zawartości

Linki wewnętrzne


5il3nt

Rekomendowane odpowiedzi

Jak powinny wyglądać linki wewnętrzne :

www.strona.pl/cos.html - > czy do strony głównej w menu również tak samo czyli - www.strona.pl/index.html ?

Na jednej ze stron w menu umieściłem linki w takiej właśnie formie ale do strony głównej serwisu dałem : www.strona.pl.

Teraz patrze że Google zaindeksowało wszytkie podstrony, ale strony głównej nie.Czy moze być to wina takiego własnie linkowania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie likowanie wewnętrzne powinno być opisane adresami względnymi np "/nazwa-strony.html" a nie bezwzględnymi z https:// - często jednak ja do strony głównej serwisu podaje adres bezwzględny i nigdy nie zauważyłem aby miało to ujemny wpływ na indeksację.

Powodem tego że nie ma strony głównej może być wywalenie z cachu sprawdz cache:strona.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Faktycznie nie ma jej w cachu...Co to moze oznaczac ?

znam 2 powody dla których może Cię nie być w cachu:

1) google cie zbanowało

2 :jezyk1: masz młodą stronę i google cię nie odwiedziło (prowdopodobnie)

Lustra magazynowe - Firma "Szymkowiak" - lustra przemyslowe

sklep-nurkowy.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki staroc odswiezyliscie...toz to wrzesien 2006 :rolleyes:

Tak wiec juz wiem co oznacza ze strony nie ma w cachu,ale thx maritos :P

Ale na pytanie zadane przez h27 tez bym chetnie uslyszal odpowiedz od sir nimka...dlaczego lepiej tak konstrulowac linkowanie wewnetrzne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie nie ze względów pozycjonerskich a czysto praktycznych B)

Jeśli zbliża się Twój ślub i wesele to pewnie oglądasz różne suknie ślubne. Ciekawe suknie ślubne znajdziesz pod linkiem. Jak wiadomo suknie ślubne są tylko dla kobiet ;)

4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I choćby z powodu oszczędności kodu... B)

Program do nauki na uprawnienia budowlane i przygotowujący do egzaminu na uprawnienia budowlane.

Okulary przeciwsłoneczne polaryzacyjne oraz okulary antyrefleksyjne zerówki do pracy przy komputerze.

Największy wymarzony kamper barbie fbr34 firmy mattel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności